Postmodern Jukebox wystąpi w Poznaniu

0

Postmodern Jukebox okrąży świat w 2019 ze swoją trasą Welcome to the Twenties 2.0 Tour. Jeden z koncertów, 16 marca odbędzie się w Poznaniu.

Trasa ma na celu przygotowanie świata na nową dekadę – taką, w której twórca Postmodern Jukebox – Scott Bradlee – ma nadzieję zobaczyć powrót do stylu i rzemiosła, które były wyrazem muzyki poprzednich pokoleń.


Koncert Postmodern Jukebox odbędzie się 16 marca w klubie B17 w Poznaniu.

Bilety w cenie 129 PLN w regularnej sprzedaży od 9 listopada od godz. 10:00 na Stodola.pl oraz LiveNation.pl.


– Ostatnio w latach dwudziestych dostaliśmy jazz – jedyną prawdziwą amerykańską formę sztuki. Kto wie co przyniesie nam 2020? Jedno jest pewne, jest mnóstwo ludzi zmęczonych krzyczącymi nagłówkami, bezmyślnymi programami w TV i uzależnieniem od smartphonów, które przyczyniły się do tego, że ludzi się od siebie w ostatniej dekadzie jeszcze mocniej oddalili. Używamy naszego małego zakątka w przestrzeni pop-kultury, aby powiedzieć ludziom, żeby zapomnieli o swoich problemach i dołączyli do nas by wspólnie świętować prawdziwe muzyczne talenty i ponadczasowy styl – na żywo i w prawdziwym życiu.
– mówie Bradlee.

Zapoczątkowany przez Bradlee w 2009 roku muzyczny kolektyw Postmodern Jukebox ma na koncie ponad miliard wyświetleń w serwisie YouTube, 3,5 miliona subskrybentów oraz ponad 1,7 miliona fanów na Facebooku. Przez ostatnią dekadę Postmodern Jukebox podróżował po całym świecie grając setki koncertów w wyprzedanych salach na 6 kontynentach.

Więcej o zespole na www.facebook.com/postmodernjukebox.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here