Moby z nowym albumem „Reprise” już w maju!

0

30-letnia kariera wspaniałego artysty przedstawiona na nowo! Najnowsza płyta Moby’ego ukaże się 28 maja 2021 nakładem wytwórni Deutsche Grammophon! Posłuchajcie nowej odsłony utworu “Porcelain”. Musimy ją mieć!

„Reprise” jest powrotem do najważniejszych utworów 30-letniej kariery Moby’ego, które zostały przedstawione w nowych aranżacjach i z nową interpretacją. Do ich powstania artysta zaprosił Budapest Art Orchestra. Album zawiera najważniejsze utwory, a wśród nich: „Go”, „Extreme Ways”, „Natural Blues” czy „Why Does My Heart Feel So Bad?”. Niektóre z nowych wersji są oszczędniejsze i spokojniejsze, podczas gdy inne wykorzystują cały potencjał, jaki może zaoferować orkiestra symfoniczna.

Jak komentuje sam artysta: po trzech dekadach swojej kariery, „Reprise” jest w mniejszym stopniu płytą w rodzaju greatest hits, a bardziej okazją do refleksji nad sposobem, w jaki sztuka może z czasem dostosować się do różnych okoliczności i kontekstów.

Więcej szczegółów:
https://moby.com/reprise

Na płycie nie zabraknie wyjątkowych gości, a wśród nich: Alice Skye, Amythyst Kiah, Apollo Jane, Darlingside, Gregory Porter, Jim James, Kris Kristofferson, Luna Li, Mark Lanegan, Mindy Jones, Nataly Dawn, Skylar Grey czy Vikingur Ólafsson.

Posłuchajcie zatem utworu „Porcelain” z nadchodzącej płyty „Reprise”:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here