Aktywne monitory studyjne VM od Pioneer DJ

0

Pioneer DJ przedstawia nową serię aktywnych monitorów studyjnych o symbolu VM, przygotowanych szczególnie z myślą o osobach zajmujących się elektroniczną muzyką klubową.

Monitory Pioneer DJ VM Series mają zapewniać czysty dźwięk z szybkim, ale głębokim basem dzięki bas-refleksowi Vortex Bass Accelerator. Modele VM-50, VM-70 i VM-80 wyposażono w woofery z włókna aramidowego o średnicy kolejno 5“, 6,5“ i 8“, napędzane końcówką klasy D o mocy odpowiednio 30, 70 i 90 W. Za informacje wysokotonowe w każdym z modeli odpowiadają gwizdki 1“ zasilane mocą 30 W. Wejścia XLR/TRS oraz RCA pozwolą na podłączenie ich do każdego sprzętu.

Dzięki sterowaniu DSP uzyskano możliwość głębokiej ingerencji w krzywą EQ zarówno niskich, jak i wysokich częstotliwości, z ich osobną, niezależną regulacją. W ten sposób charakterystykę monitorów VM można łatwo dopasować nie tylko do akustyki pomieszczenia, ale i własnych upodobań oraz konkretnych zastosowań: czy będzie to profesjonalne edytowanie i miksowanie muzyki, czy dynamiczny odsłuch w czasie jej tworzenia lub… grania setów DJ-skich na żywo z domowego studia!

Więcej szczegółów:
https://www.pioneerdj.com/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here