Miley Cyrus zapowiada kolejną EPkę

0

Headlinerka Orange Warsaw Festival 2019, Miley Cyrus od niedawna zapowiada w sieci premierę nowego materiału. Piosenkarka w końcu zdecydowała podzielić się z fanami większą ilością szczegółów. Zanim jednak krążek trafi do sprzedaży, wielbiciele artystki będą mieli okazję posłuchać nowej EPki. Część z nowych utworów jest już w koncertowej setliście Cyrus.

EPka zatytułowana “She Is Coming” ukaże się 31 maja. Trafi na nią sześć kompozycji, w tym utwory “Cattitude” oraz “Mother’s Daughter”, które Miley wykonuje podczas wiosennych koncertów.

Tracklista albumu prezentuje się następująco:

  1. Party Up the Street (feat. Swae Lee)
  2. Cattitude (feat. RuPaul)
  3. The Most
  4. D.R.E.A.M. (feat. Ghostface Killah)
  5. Unholy
  6. Mother’s Daughte

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”. Jej pierwszy album, “Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA. Największym przebojem Cyrus jest “Wrecking Ball” z krążka “Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo “Miley Cyrus and Her Dead Petz”. Jej najnowszy album to “Younger Now” z 2017 roku. Gwiazda, która jest także aktorką, ostatnio zagrała w serialu Woody’ego Allena, “Crisis in Six Scenes”.

Więcej o artystce na www.facebook.com/MileyCyrus

Opublikowany przez Miley Cyrus Niedziela, 26 maja 2019

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here