Mayhem w październiku w Warszawie i Katowicach

0

Norweska legenda blackmetalu, Mayhem, już w październiku przyjedzie do Polski. Na koncertach w Warszawie i Katowicach zespół zaprezentuje materiał pochodzący z “De Mysteriis Dom Sathanas”.

Mayhem. W zasadzie poza tą nazwą nie powinnam już nawet nic dopisywać. Tą grupę zna każdy szanujący się metal. A adepci na pewno przynajmniej gdzieś tam, coś tam słyszeli. Nie da się, po prostu nie da się nie wiedzieć o zespole, który tak naprawdę stworzył gatunek Black Metalu.

Przez prawie 35 lat działalności zespół zmagał się z wieloma tragediami (zabójstwo lidera grupy, Euronymousa i samobójcza śmierć wokalisty Deada), były też kontrowersje, mity i spekulacje, ale to wszystko nie zniszczyło tego, co w Mayhem najważniejsze – muzyki. Kapela stworzyła podwaliny bezkompromisowego norweskiego black metalu, wychodząc od wielkiego uwielbienia dla Venom i Hellhammer. Ich muzyka jest kwintesencją tego, czego fani chcą słuchać – surowa, chłodna, nihilistyczna w przekazie. Na żywo muzycy tworzą niezapomniane misterium, któremu przewodzi zawsze ciekawie ucharakteryzowany Attila.

Wystarczy niepotrzebnego pisania. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, zapraszamy na www.thetruemayhem.com i www.facebook.com/mayhemofficial.

MAYHEM wystąpi 20 października w Mega Clubie w Katowicach oraz 21 października w klubie Progresja w Warszawie. Na tym ostatnim, grupę supportować będzie deathmetalowy zespół Asphyx z Holandii.


Bilety w cenach:
Katowice: 80 zł – przedsprzedaż, 90 zł – w dniu koncertu, do kupienia na www.knockoutprod.net/sklep
Warszawa: 95 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu, do kupienia na www.progresja.com i www.knockoutprod.net/sklep.

Więcej o koncertach znajdziecie na FB – Katowice: https://www.facebook.com/events/1906777679534014/
Warszawa: https://www.facebook.com/events/1992433157654404/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here