“Mam Chill” – nowy klip Sitka i Otsochodzi we współpracy z Pizza Hut Records

0

Do grona artystów współpracujących z projektem Pizza Hut Records dołączyli niedawno raperzy Sitek oraz Otsochodzi. Ich wspólny klip pt. „Mam Chill” promuje hedonistyczne podejście do życia, zachęcając do cieszenia się chwilą i czerpania z niej jak najwięcej.

Pizza Hut Records to projekt zakładający współpracę z młodymi muzykami i portretowanie wartości ważnych dla ich pokolenia. Efektem właśnie takiej współpracy jest nowy singiel “Mam Chill” napisany wspólnie przez popularnych raperów Sitka i Otsochodzi. Premiera piosenki wraz z teledyskiem, odbyła się 11 września 2019 roku. Wideoklip w reżyserii Filipa Bartczaka został nakręcony w prywatnej willi w podwarszawskim Konstancinie. Występują w nim obaj raperzy. Sceneria bezpośrednio nawiązuje do przekazu tekstu, prezentując obrazek beztroskiego życia, który promują artyści. Piękny dom, wymyślne stylizacje, jak również grono przyjaciół – wszystkie składniki, będące synonimami dostatku, po który warto sięgać, jeśli tylko nadarzy się okazja.

„Nowym kawałkiem „Mam Chill” promujemy życie na grubo. Mamy je tylko jedno, więc warto czerpać z niego na maksa i skupić się na chwili obecnej. Nie ma sensu rozpamiętywanie przeszłości ani zbytnie przejmowanie się tym, co będzie. Korzystajmy z nadarzających się okazji i celebrujmy tu i teraz!” – komentuje Sitek.

Kooperacja Sitka z Otsochodzi ma przekonać odbiorców, że jeżeli coś robimy, to powinniśmy robić to najlepiej, jak się da i wymagać od życia najwyższej jakości. W całym przepychu rzeczy materialnych artyści zwracają uwagę na moc przyjaźni i relacji. Wzajemne wsparcie oraz pomoc są nieodłącznym elementem poczucia bogactwa w życiu.

„Jeżeli coś robimy, to róbmy na 100%. Zarówno jeśli chodzi o relacje z przyjaciółmi, jak i proste, codzienne wybory. Jeśli przy tym nie będziemy się nawzajem oceniać to naprawdę mamy szanse na dobre życie”. – dodaje Otsochodzi

Sitek – raper, który gościnnymi występami u cenionych wykonawców, zwrócił na siebie uwagę i zdołał urosnąć do rangi uznanego, licznie nagradzanego artysty solowego.
Więcej o artyście na www.facebook.com/Sitek71

Otsochodzi – muzyk młodego pokolenia, który każdym kolejnym albumem cementuje pozycję artysty nowoczesnego, wychodzącego naprzeciw brzmieniowym eksperymentom
Więcej o artyście na www.facebook.com/Otsochodzi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj