Duet Kozyrska x Sieczak z singlem „Jestem” zapowiadającym debiutancki album!

1

„Jestem” to pierwszy singiel zapowiadający debiutancką płytę, nad którą Kozyrska x Sieczak intensywnie pracowali przez cały 2020 rok. Połączone w nim organiczne, melodyjne brzmienia z nutą alternatywy, nawiązują do inspiracji duetu z przełomu lat ’90 i ’00.

“Jest to dość konkretna zapowiedź aczkolwiek muzycznie wcale nie wyczerpuje wszystkich motywów które można będzie usłyszeć na albumie. Natomiast słowa doskonale nakreślają o czym będzie ta płyta: o spokoju, szczęściu i spełnieniu, zanurzeniu w teraźniejszości, zajrzeniu do własnego wnętrza, byciu tu i teraz oraz zachowaniu równowagi pomiędzy poszczególnymi sferami życia”.

komentuje zespół

“Po kilku rozmowach i przeczytaniu scenariusza wiedzieliśmy już że wyjdzie z tej współpracy coś wyjątkowego, a sama praca z Mateuszem na planie to oprócz przyjemności i wspaniałej przygody, także ciężka praca i wyzwanie.”

– dodaje zespół

W klipie wystąpiły także zjawiskowe tancerski z Opery Bałtyckiej, nie zabrakło również symboliki i mistycyzmu, starego Cadillaca oraz nieznośnie zimnej, nadmorskiej pogody, która znakomicie zgrała się z klimatem teledysku. Zdjęcia kręcono w Trójmieście oraz na Kaszubach.

Co słychać w zespole?
https://www.facebook.com/kozyrskaxsieczak

Do singla nakręcono teledysk z Mateuszem Białęckim w roli producenta, scenarzysty i reżysera.

Premiera 18 marca 2021 o 19:00 na stronie: https://www.kozyrskaxsieczak.pl/jestem oraz YouTube. W serwisach streamingowych singiel dostępny będzie od 19 marca 2021.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here