John Frusciante i Red Hot Chili Peppers znowu razem!

0

Choć wiadomość obiegła świat już kilka dni temu, to my nadal przeżywamy wielki powrót genialnego gitarzysty, Johna Frusciante. Po latach nieobecności przypominamy jak doszło do rozstania, a teraz i powrotu.

W zaskakujący sposób kilka dni temu Red Hot Chili Peppers ogłosili światu wielki powrót Johna Frusciante, który dołączy do zespołu po dziesięciu latach nieobecności.
Wiadomość ta oznacza również koniec dwupłytowej kadencji Josha Klinghoffera. Oświadczenie zespołu na ich Instagramie zamieszczamy poniżej.

Frusciante był integralną częścią zespołu podczas jego dwóch udanych kadencji w latach 1988–1992 i po tym, jak dołączył do albumu Californincation 1998–2009.
Gdy w 2009 roku oznajmił światu o swojej decyzji, Frusciante powiedział:
„Naprawdę kocham zespół i to co zrobiliśmy. Rozumiem i cenię to, że moja praca z nimi wiele znaczy dla wielu ludzi, ale muszę podążać w zgodzie z sobą samym. Ja i sztuka nigdy nie byliśmy połączeni z poczucia obowiązku. Uprawiam ją (sztukę), ponieważ jest naprawdę zabawna, ekscytująca i interesująca.”

„W ciągu ostatnich 12 lat zmieniłem się jako osoba i artysta do tego stopnia, że ​​dalsza praca zgodna z tym, co zrobiłem z zespołem, byłaby sprzeczna z moją własną naturą. Nie miałem wyboru. Podjąłem decyzję. Po prostu muszę być tym, kim jestem i robić to, co muszę ”.

Oświatczenie grupy na Instagramie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj