Guns N’ Roses planuje nową płytę

0

Legenda rocka, Guns N’ Roses rozważa nagranie nowej płyty. W składzie mają się znaleźć Axl Rose, Slash i Duff McMcKagan.

Biorąc pod uwagę, że ostatni album zespołu, “Chinese Democracy” powstawał przez 14 lat, nie tryskalibyśmy jeszcze zbytnim entuzjazmem. Niemniej Richard Fortus, gitarzysta rytmiczny bandu, utrzymuje, że chęci są wielkie.
To jest zbyt dobre, żeby się nie wydarzyło. Jeszcze nie zaczęliśmy nagrywać ani nic, ale chodzi o konkretne nagrywanie płyty. Bo zarejestrowaliśmy mnóstwo rzeczy. Właśnie zastanawiamy się, co mogłoby trafić na ten nowy. Zespół jest w gazie i mam nadzieję, chyba wszyscy na to liczymy, że się uda.

Grupa Guns N’ Roses już 20 czerwca zagra na Stadionie Energa Gdańsk.

Guns N’ Roses pozostaje jednym z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w historii muzyki. Ich największe przeboje to “Sweet Child o’ Mine”, “You Could Be Mine”, “Paradise City” czy “November Rain”. Kapelę obecnie tworzą: Axl Rose (wokal, fortepian), Duff McKagan (bas), Slash (gitara prowadząca), Dizzy Reed (klawisze), Richard Fortus (gitara rytmiczna), Frank Ferrer (perkusja) oraz Melissa Reese (klawisze).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj