Gore do czwartej potęgi! Aborted z koncertem w Poznaniu

0

Późną jesienią ciemności zapadają wcześniej… A wśród największych ciemności gore brzmi najmroczniej! Dlatego wraz z WiniaryBookings zapraszamy was do Poznania na jedyny koncert Aborted w naszym, skądinąd, mrocznym kraju.

Legenda death metalu, belgijska grupa Aborted odwiedzi Polskę w ramach trasy Hell Over Europe II. Zespołowi na scenie towarzyszyć będą Cryptopsy, Benighted i Cytotoxin! To będzie prawdziwie gore’owa noc!


Koncert ABORTED + Cryptopsy + Benighted + Cytotoxin odbędzie się 19 listopada 2018 o godzinie 18:30 w Klubie U Bazyla w Poznaniu. 

Bilety w cenach:
– 75zł do kupienia na www.biletomat.pl, www.eventim.pl oraz www.ticketmaster.pl.
– 85zł do kupienia w kasie klubu w dniu koncertu

Organizatorem wydarzenia jest Agencja WiniaryBookings.


ABORTED –  zawodowe deathmealowe młócenie na najwyższym światowym poziomie, służy tej, dziś już międzynarodowej ekipie do wygrowlowywania treści niczym z najlepszych filmowych produkcji spod znaku gore. Jedyną osobą w składzie, pamiętającą początki z 1995 roku, jest wokalista Sven de Caluwé. Oprócz niego kwintet tworzą zaprawieni w bojach zawodnicy, którzy przewinęli się przez większość klubowych scen Europy oraz przez takie kapele jak Atrocity, God Dethroned, System Divide, czy Prostitute Disfigurement. Aborted wiosną 2014 roku wypuścił na rynek kolejne “obrzydliwe” monstrum, album o wdzięcznym tytule “The Necrotic Manifesto”, a ich ostatni album „Retrogore” (2016) wyrzucił z papci niejednego twardego zawodnika!
Tym razem Aborted przyjedzie do Polski z kolejnym nowym albumem, który ukaże się już wkrótce!

Więcej o zespole na www.facebook.com/Abortedofficial.


CRYPTOPSY – jeden z najbardziej wpływowych zespołów na kanadyjskiej scenie metalowej. Przez ponad dwie dekady formowali i przesuwali granice swojego brutalnego, technicznego stylu, koncertując na całym globie wraz z Suffocation, Six Feet Under, Nile czy rodzimym Vader. Przez większość kariery grupa była związana z jedną z największych metalowych wytwórni – Century Media, lecz w 2012 roku postawili na pełną niezależność, powracając jednocześnie do muzycznych korzeni. Na albumie zatytułowanym po prostu „Cryptopsy” nie ma śladu po deathcore’owych naleciałościach, to stare, dobre, death metalowe łojenie, które sprawiło, że w 1996 roku cały świat usłyszał o nich za sprawą rewelacyjnego „None So Vile”.
W 2015 roku Cryptopsy opublikowało świetnie przyjętą EPkę „The Book of Suffering (Tome 1)”. Aktualnie Cryptopsy pracuje nad nowym materiałem – „The Book of Suffering (Tome 2).

Więcej o zespole na www.facebook.com/cryptopsyofficial.


BENIGHTED – brutalna horda powstała w 1998 roku we Francji. Zespół przyjedzie do Polski promować swoje ostatnio wydawnictwo „Necrobreed” wydane nakładem Season of Mist.

Więcej o grupie na www.facebook.com/brutalbenighted


CYTOTOXIN – ich koncerty to ryzyko na własną odpowiedzialność! Zespół w 2011 roku wydał swój pierwszy pełnogrający album “Plutonium Heaven”, a w roku następnym kolejne wydawnictwo “RADIOPHOBIA”. Teraz od dłuższego czasu podbija świat siejąc spustoszenie!

Więcej o zespole na www.facebook.com/Cytotoxinmetal.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here