PRS Guitars partnerem wirtualnego Guitar.com Live

0

Każdego dnia wyszukujecie nowinek ze świata gitary? Zapraszamy na Guitar.com Live – październikową wirtualną imprezę, skierowaną do wielbicieli każdego rodzaju wiosła! Partnerami wydarzenia organizowanego przez portal Guitar.com będą Taylor Guitars, PRS Guitars, Ernie Ball, Music Man i MONO.

Jeden z najsłynniejszych portali gitarowych, Guitar.com, ogłosił w październiku darmowe, trzydniowe wydarzenie: Guitar.com Live. Gitarowy pokaz oparty na rzeczywistości wirtualnej obejmie występy artystów, masterclassy, dyskusje branżowe, prezentacje nowych produktów i wiele innych.

Impreza odbywać się będzie on-line w dniach od 2 do 4 października i udział w niej jest całkowicie bezpłatny. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://guitar.com/live/

„Na uczestników wydarzenia czeka seria niesamowicie wciągających wirtualnych przestrzeni, a także możliwość zobaczenia najnowszego sprzętu, usłyszenia z pierwszej ręki najświeższych wiadomości i czy zbliżenia się (wirtualnie) do swoich gitarowych idoli.”
– informuje w oficjalnym komunikacie Redaktor Naczelny Guitar.com Chris Vinnicombe.

Guitar.com Live odbędzie się w przestrzeni online o nazwie Guitar.com Live Hub – organizatorzy podzielili ją nawet na wirtualne strefy: The Main Stage, The Lounge i The Showcase. W pierwszej sekcji prowadzone będą występy artystów, kursy mistrzowskie i podcasty wideo, natomiast w The Lounge odbędą się dyskusje branżowe, recenzje sprzętu i wywiady. W ostatniej sekcji natomiast, jak wskazuje nazwa prezentowane będą produkty. To także miejsce, gdzie producenci poprowadzą dla uczestników Q&A.

Więcej szczegółów na temat programu już niebawem na https://guitar.com/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj