Fisz Emade zagrają w Starym Klasztorze

0

Fisz Emade Tworzywo na początku 2017 roku wyruszą w kolejną trasę koncertową, na której nie może zabraknąć Wrocławia!

Przez lata Fisz Emade przyzwyczaili fanów do muzycznych eksperymentów, mieszając ze sobą różne style, starając się by wszystkie ich produkcje łączyła wysoka jakość i zaangażowanie. Ich poprzedni album pt. Mamut był tego najlepszym przykładem. Przyniósł artystom Złotą Płytę oraz Fryderyka w kategorii Album roku elektronika/indie/alternatywa. Gazeta Wyborcza uznała krążek za najlepsze polskie wydawnictwo 2014 roku, a single Pył oraz Ślady utrzymywały się przez wiele tygodni na szczycie Listy Przebojów Radiowej Trójki.

W październiku 2016 roku premierę miał najnowszy album braci Waglewskich pt. Drony i właśnie materiał z tej płyty oraz znane publiczności starsze utwory usłyszymy na koncercie w Starym Klasztorze.

Koncert Fish i Emade odbędzie się 25 lutego 2017 o godzinie 20.00 w Sali Gotyckiej we wrocławskim klubie Stary Klasztor.

Bilety w cenie 49 zł w ilości 100 sztuk zarezerwować można pod adresem [email protected], w cenach 55 zł – przedsprzedaż, 60 zł – w dniu koncertu, a miejsca siedzące (balkon) – 65 zł.

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce raz w serwisach: www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl.

Pełną listę koncertów znajdziecie pod adresem www.uptone.pl/muzyka/fisz-i-emade-pelna-trasa-koncertowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here