Firestone Headliners of Tomorrow – zostań gwiazdą Open’era

0

Chcielibyście wystąpić na festiwalu Open’er w Gdyni? To nie jest niemożliwe! Od tego jest właśnie Firestone Headliners of Tomorrow – konkurs, w wyniku którego młody i zdolny wykonawca otrzyma szanse występu na festiwalu Open’er.

Jury konkursowe (w tegorocznym wydaniu w komisji zasiądzie Monika Brodka!) wyłoni troje najlepszych i spośród nich publiczność wybierze jednego najlepszego. Zwycięzca dostanie możliwość zagrania koncertu na Firestone Stage – oficjalnej scenie Open’er Festival.

Mam wielka nadzieję, że poprzez nasz konkurs znajdziemy naprawdę zdolnych artystów, dla których występ na Open’er Festival będzie dopiero początkiem długiej kariery – mówi Monika Brodka. – Jestem bardzo ciekawa, co do nas przyślecie, będziemy słuchać uważnie.
Pierwszym etapem konkursu jest zgłoszenie autorskiej piosenki w formacie audio lub video, za pośrednictwem oficjalnej strony (www.konkursfirestone.pl).

Spośród nadesłanych nagrań Jury konkursowe pod przewodnictwem Moniki Brodki wybierze TOP3 finalistów, którzy zostaną nagrodzeni profesjonalnymi wideo sesjami live oraz warsztatami doskonalącymi technikę występów na scenie z udziałem Ambasadorki i Jury. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 kwietnia 2017 roku.

Etap drugi rozstrzygnie internetowe głosowanie publiczności, której na stronie konkursu zaprezentowane zostaną nagrania wykonane podczas sesji muzycznych live. Na ich podstawie internauci wytypują na przełomie kwietnia i maja zwycięzcę konkursu, który otrzyma tytuł Headliner of Tomorrow i zagra koncert na Firestone Stage podczas Open’er Festival 2017, który odbędzie się w dniach od 28 czerwca do 1 lipca 2017.

Ale to nie wszystko! Nagrody trafią bowiem również do głosujących. Żeby otrzymać szansę wygrania jednego z 10 podwójnych biletów na Open’era i 40 upominków od Firestone, musicie zagłosować na swój typ w konkursie Firestone Headliner of Tomorrow oraz dobrze uzasadnić swoją decyzję.

Wydaje się proste, nieprawdaż?

Więcej szczegółów szukajcie na www.konkursfirestone.pl.

W kwestii przypomnienia – Festiwal Open’Er odbędzie się na lotnisku Gdynia – Kosakowo w dniach 28 czerwca – 1 lipca 2017 roku.

Bilety do kupienia na www.alterart.pl w cenach:
Early Bird Tickets (przedaż od 11.09.2016 do 15.12.2016 lub do wyczerpania puli biletów)
karnet 4-dniowy – 469 zł
karnet 4-dniowy + pole namiotowe – 549 zł
karnet weekendowy (pt., sob.) – 349 zł
karnet weekendowy + pole namiotowe (pt., sob.) – 409 zł
Pula karnetów Early Bird wynosi 10 000 szt.
bilet jednodniowy, 28, 29, 30 czerwca lub 1 lipca- 239 zł/os

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj