PlayItSafe w nowej odsłonie! Jeszcze więcej darmowego sprzętu od AKG, Soundcraft i JBL Pro!

125

PlayItSafe to akcja wsparcia branży muzycznej przez koncern Harman Professional i polskiego dystrybutora ESS Audio. Kolejna odsłona tej niezwykłej promocji w niezwykłych czasach to szansa na zdobycie profesjonalnego sprzętu marek AKG, JBL i SoundCraft za darmo!

Akcja promocyjna ruszyła 1 września tego roku i cieszy się dużą popularnością. Nic dziwnego, gdyż zakup konkretnego sprzętu gwarantował odbiór drugiego, zupełnie darmowego i to nie w postaci niepotrzebnego gadżetu, a konkretnego sprzętu! O pierwszej akcji pisaliśmy TUTAJ.

Klienci zaczęli jednak pytać o możliwość innych konfiguracji sprzętowych objętych promocją. Producent szybko zareagował na informacje z rynku i postanowił rozszerzyć akcję o nowe setupy sprzętowe. Tak więc wybór jest jeszcze większy i nikt nie mówi, że to już koniec 😉

Jak to zrobić? Bardzo prosto!

Kupując jeden z popularnych zestawów głośnikowych marki JBL, wybrany mikser od Soundcraft lub zestaw mikrofonowy od AKG w polskich sklepach partnerskich ESS Audio otrzymasz dodatkowy sprzęt zupełnie za darmo!

Aby uczestniczyć w promocji, należy po zakupie sprzętu, wypełnić zgłoszenia, dostępne na poniższych stronach i spokojnie czekać na przesyłkę darmowego sprzętu:

Firma ESS Audio przygotowała specjalną, dedykowaną stronę na której znajdziecie wszystkie promocyjne zestawy, a także przekierowania do formularzy, które należy wypełnić aby odebrać darmowy sprzęt: http://essaudio.pl/PLAYitSAFE

Dostępne zestawy promocyjne:

  • Po zakupie JBL Eon One Pro otrzymasz cyfrowy, bezprzewodowy zestaw mikrofonowy AKG DMS 100 Vocal.
  • Za każdą kupioną parę głośników JBL EON 610, 612, 615 lub 618 dostaniesz mikser Soundcraft EPM6 lub equalizer DBX 231S.
  • Gdy zostaniesz szczęśliwym nabywcą dowolnej pary serii JBL PRX 812W, 815W, 825W, 835W, subwooferów 815XLFW lub 818XLFW, spodziewaj się dostawy darmowego procesora DBX PA2 z mikrofonem pomiarowym DBX RTA lub mikserem Soundcraft EFX8.

  • Przy zakupie JBL EON Compact, dostajesz AKG WMS40 Mini Vocal!

  • Po zakupie dowolnego miksera Soundcraft z serii EFX lub EPM, otrzymujesz AKG WMS40 Mini Vocal Set

  • Po zakupie miksera Soundcraft LX7ii, otrzymujesz korektor graficzny dbx 1231

  • A po zakupie miksera Soundcraft FX16iikorektor graficzny dbx 231s jest Twój!

  • Przy zakupie miksera Soundcraft Ui24R dostaniesz mikrofon pojemnościowy AKG C636.

  • Gdy zostaniesz szczęśliwym nabywcą miksera Soundcraft Ui16, spodziewaj się dostawy darmowego mikrofonu AKG C5.

  • Po zakupie AKG DMS100/DMS300 Instrument, otrzymasz AKG LC617MD