Eldo w trasie, tym razem Wrocław

0

Zapowiadaliśmy już wcześniej wizytę rapera w gdańskim klubie B90. Teraz postanowiliśmy poinformować o koncercie jego wrocławskich fanów. Trasa koncertowa Eldo będzie promować wydany 9 grudnia album “PSI”, a raperowi towarzyszyć będzie live band.

Nadchodzące koncerty to nowa jakość w estradowej aktywności rapera: po raz pierwszy aranże rozpisane zostały na band instrumentalny. Zespół w rozbudowanym składzie: perkusja, trąbka, klawisze, gitara basowa zagra podczas wszystkich koncertów trasy, ponadto klasycznie już artystę na scenie wspierać będą Pelson i Daniel Drumz.

“PSI” to ósmy solowy album w dyskografii rapera, promowany przez teledysk do utworu pt. “Włóczykij”. Krążek zadebiutował na 2 miejscu zestawienia OLIS i do dziś utrzymuje się na liście najlepiej sprzedających się albumów w Polsce. Co przyniosła nowa płyta? Większą przestrzeń dla tekstów, ambientowe tempo i podkłady w stylu, z którymi nie wiązaliśmy dotychczasowych nagrań Eldoki. Ale o tym najlepiej przekonacie się przychodząc na koncert.

Impreza odbędzie się 10 marca 2017 o godzinie 20:00 w Sali Gotyckiej klubu Stary Klasztor.

Bilety w cenie  45 zł – 100 szt dostępne wyłącznie na rezerwacje pod adresem [email protected], 50 zł w przedsprzedaży lub 55 zł w dniu koncertu. Miejsca siedzące na balkonie w cenie 60 zł.

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.biletyna.pl.

Więcej o raperze przeczytacie na www.facebook.com/eldoeternia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here