Domoffon Festival już za tydzień w Łodzi

0

W pierwszy weekend września w Łodzi rozpocznie się trzecia edycja Festiwalu Domoffon. Impreza odbywać się będzie w dniach 1-3 września w zabytkowym, pofabrycznym kompleksie Off Piotrkowska.

Na festiwalowej scenie wystąpią między innymi The Horrors, PRO8L3M, SIKSA, Piernikowski, Clock DVA, Coals, Dopplereffekt, Jonas Kopp oraz wielu innych.
Oprócz wydarzeń muzycznych, ważną część stanowić będzie prezentacja kultury offowej we wszelkich jej odmianach – filmowej (kino plenerowe firmowane przez magazyn “Vice”), literackiej (wykłady i dyskusje prezentowane w ramach cyklu “Kosmopolitania”) oraz fonograficznej (targi niezależnych wytwórni płytowych).

Festiwal Domoffon odbędzie się w dniach 1 – 3 września 2017 w kompleksie Off Piotrkowska w Łodzi.

Bilety w cenach od 30 zł do 130 zł dostępne na www.biletomat.pl.
Więcej o festiwalu szukajcie na www.facebook.com/DOMOFFON.

The Horrors zaczynali jako miks post-punku z rockiem gotycykim. Po kilku latach zespół zerwał z mrocznym wizerunkiem i nagrał album, którym pokazał ich światu, jako dojrzałych, świadomych muzyków – rytmiczny, odrobinę psychodeliczny, odwołująca się do tradycji shoegaze’u. Dalej było już z górki. Ostatnio zespół wystąpił na Festiwalu Open’Er w Gdyni.
Więcej o The Horrors znajdziecie na www.facebook.com/horrorsofficial.

Siksa to duet, w którego skład wchodzą Alex (wokal) i Piotr (bass). Ich zdecydowanym atutem są performerskie występy, tona energii i kontrowersyjne teksty. Sami o sobie mówią – Siksa to rollercoaster/perfo-punk absolutny, dzięki któremu przypominasz sobie dlaczego jako dzieciak chciałeś być dorosły i dlaczego jako dorosły chcesz znowu być gówniarzem. Siksa to infantylny i aspołeczny koszmar ze scen punkowych, teatralnych i literackich.
Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/xsiksax

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj