Do akcji FONOBO Pitcher dołączył zespół Under The Shower!

0

Do grona zespołów odkrytych przez projekt FONOBO Pitcher dołączyła kolejna perełka. Tym razem pod skrzydłami akcji debiutuje wrocławski zespół Under The Shower, a dziś możecie posłuchać ich premierowego singla “Tęskno”.

Under The Shower to wrocławski zespół przyjaciół grających rocka. Jego członkowie inspirują się m.in. współczesnym brzmieniem zza Oceanu. Utwór “Tęskno” to efekt ich konsekwentnej pracy i wieloletniego doskonalenia umiejętności. Dzięki niemu grupa pragnie wypłynąć na szerokie wody.

FONOBO Pitcher to projekt skierowany do młodych artystów, którzy chcą wejść ze swoją twórczością na wyższy level. Spośród zgłaszających się wykonawców FONOBO Label wybierze tych, którym wyda profesjonalnie przygotowane single, i którzy być może staną się gwiazdami jednego z najciekawszych wydawnictw muzycznych w Polsce. Laureaci mogą liczyć nie tylko na wsparcie w wydaniu piosenki, ale również w jej wyprodukowaniu. Wytwórnia zapewnia promocję w mediach tradycyjnych i społecznościowych oraz pomoc w stworzeniu jakościowego contentu do social mediów. Wszystkie wypuszczone w ramach projektu single znajdą się w dostępnych na rynku serwisach streamingowych i na playlistach Pitchera.

Akcja trwa do odwołania. Zgłoszenia można wysyłać na adres [email protected] wpisując w tytule „FONOBO Pitcher”. Organizatorzy czekają na gotowe utwory i demówki. Najlepiej w formie niepublicznych linków do SoundClouda lub YouTube’a.

Więcej szczegółów:
https://fonobo.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj