DARIA prezentuje swój pierwszy singiel “Love Blind”

24308

DARIA, a w zasadzie Daria Marcinkowska to wokalistka-songwriterka, którą możecie kojarzyć z dziesiątej edycji The Voice of Poland, gdzie udało jej się zdobyć aprobatę wszystkich trenerów. Dziś światło dzienne ujrzała jej pierwsza autorska piosenka “Love Blind”, w której wielu z nas znajdzie kawałek Siebie…

Jej ambicje sięgają jednak znacznie dalej niż telewizyjne show i dzięki social mediom jej unikalny głos został odkryty przez niemiecką wytwórnie Pelican Songs, której producenci stoją za artystami takimi jak Alle Farben, Robin Schulz czy Sarah Connor.

Początkowo Daria śpiewała operowo lecz wyjechała na studia wokalne do Londynu uczyć się śpiewu w stylu jej idoli: Jessie J czy Adele. Tam też przez kilka lat stawiała swoje pierwsze kroki w biznesie muzycznym występując na licznych scenach śpiewając piosenki swojego autorstwa. Dziś, tj. w piątek 26 marca światło dzienne ujrzała piosenka “Love blind”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez D A R I A ? (@itsdariamarx)

“Pisząc ją chciałam wnieść uczucie, które przydarzyło się każdemu; romans, przez który każdy musi w swoim życiu przejść chociaż raz. Większość z nas w przeszłości zakochała się do stopnia szaleństwa, kiedy człowiek w ogóle nie widzi wad drugiej osoby, dosłownie ślepo (“blind”) robi wszystko by spełnić jej oczekiwania nawet za cenę swoich rozczarowań i poświęceń. W piosence pojawia się fraza “You don’t even have to call me baby” tl. “Nie musisz mnie nawet nazywać swoim kochaniem” i myślę, że ona szczególnie świetnie podkreśla naturę takiego związku: wyrzekamy się własnych wartości, a często nawet dajemy się poniżać tylko po to by zaspokoić potrzeby drugiej osoby. W tych czasach większość z nas mierzy się z takim problemem; dzięki social media zakochujemy się w iluzji osoby i stajemy się ślepi na realia by tylko doświadczyć uczucia bliskości. Stąd też pojawiła się fraza “Love-blind”; to takie moje nowe słowo oznaczające stan zakochania, kiedy stajemy się ślepi.”

– komentuje DARIA

Sprawdź co słychać u DARII?