Ortega #UKUWIOSNA i konkurs z nagrodami!

0

Gitarzyści i “ukulelowcy”! 🙂 Spragnieni wiosennych konkursów? Ortega Guitars Polska i Wojtek „Griper“ Frąckowiak przybywają na ratunek ruszając z cyklem #UKUWIOSNA, w ramach którego przewidziany jest konkurs z atrakcyjnymi nagrodami !!!

Nie przegap nadchodzącej mini serii #UKUWIOSNA i konkursu, który został przygotowany wraz z artystą Ortegi Wojtkiem Frąckowiakiem. Po wideosesji w poznańskim Studiu Nagrań Free Fly Music, Ortega Guitars Polska i Wojtek zaprezentują Wam trzy utwory i trzy nowości z naszej aktualnej oferty ukulele na 2021 rok.

Filmy będą publikowane co tydzień na naszym oficjalnym profilu Facebook. Pierwszy odcinek ukaże się już 6 kwietnia 2021 roku. Zarezerwujcie tę datę!

Skorzystaj z okazji, aby wygrać ukulele Ortega i inne fajne nagrody!

Po każdym odcinku, na Instagramie, w formie relacji – znajdziecie pytanie konkursowe dotyczące instrumentu, który został wykorzystany w danym epizodzie. Już jedna poprawna odpowiedź umieszcza Twoje nazwisko wśród uczestników, którzy będą mieli szansę wygrać nowiutkie elektroakustyczne ukulele Ortega RUHZ-CE-SBK z popularnej serii Horizon, z satynowym wykończeniem okoume open pore (top i boczki) i unikalną, odwróconą główką z 4 kluczami do strojenia w rzędzie.

Ponadto czekają na Ciebie akcesoria do ukulele marki Ortega. Kapodaster Ortega ukulele w wyjątkowym designie z drewna orzecha i przyjazny dla środowiska pasek Ortega Vegan!

Polecamy zatem śledzenie profilu @ortega_guitars_poland na Instagramie, pytania będą publikowane losowo, co tydzień po każdym odcinku. Jeśli odpowiesz poprawnie na wszystkie trzy pytania, masz trzykrotnie większą szansę na wygraną!

UWAGA! Po ostatniej publikacji video ogłoszeni zostaną zwycięzcy na kanale https://www.instagram.com/ortega_guitars_poland

Trzymamy za was kciuki!
#uptone

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj