“Dancing Song”, czyli szalony i wpadający w ucho klip ŻALu

0

Lubicie oglądać klipy z kosmosu i jednocześnie posłuchać czegoś, co wpadnie w ucho? W takim razie koniecznie zobaczcie klip “Dancing song” zespołu ŻAL.

Odjechany, ale skoczny i ciekawy – nowy klip duetu ŻAL po prostu powala na łopatki. Naprawdę konia z rzędem temu, kto wyjaśni, jakim cudem tancerze, przy tej skomplikowanej i wymagającej olbrzymiej precyzji choreografii, dali radę zachować kamienne twarze 🙂 Coś pięknego. W najnowszym teledysku do piosenki “Dancing Song” w reżyserii Laury Grudniewskiej i zdjęciami Iwo Rachwała panowie gotowi są wszystkim udowodnić, że ten tytuł nie jest czczą obietnicą.

Niezbędna do tego choreografia została stworzona przez Julię Plawgo. Każdy ruch i gest był starannie dopracowywany – przygotowania i wykonanie trwały w efekcie prawie pół roku. Dekorum domykają kostiumy Alicji Konarskiej.
Po prostu uczta dla oka i gratka dla amatorów sportowego obuwia Feiyue.

ŻAL to duet elektroniczno – wokalno – gitarowy utworzony w 2016 roku przez wokalistę i gitarzystę Jakuba Buchnera oraz klawiszowca i syntezatorzystę Aleksandra Żurowskiego.
Grają sympatyczną taneczno – piosenkową elektronikę, dobrą do nucenia i stukania nóżką.
Inspiracje czerpią z muzyki składów popularnych w latach 80tych i 90tych takich jak: Talking Heads, David Bowie, Bronski Beat czy Massive Attack.

Więcej o zespole na www.facebook.com/zalduet.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here