Bokka prezentuje klip do “In Love With The Dead Man”

0

Niedawno pisaliśmy o nowej piosence grupy Bokka. Tym razem ponownie napiszemy “In Love With The Dead Man”, jednak w nowej oprawie wizualnej.

Klip do “In Love With The Dead man” przywodzi na myśl dawne gry na Atari. Za jego realizację odpowiedzialni są Turbodizel i Łajdak. Piosenka promuje trzeci album Bokka “Life On Planet B”, który w sprzedaży ukaże się 20 kwietnia.

Wysłuchacie jej pod adresem www.redbull.com.

Na płycie znajdzie się 10 autorskich kompozycji zarejestrowanych w Little Studio w Konstancinie. Współproducentem krążka jest Daniel Walczak (Curly Heads, Dawid Podsiadło, Grzegorz Hyży). Za miks materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, Rafał Smoleń oraz sam zespół. Na nowej płycie Bokka tworzy swoją własną planetę – Planetę B.

Tam często świeci słońce, a gdy zapada noc jest tak ciemno, że widać wszystkie gwiazdy. Tam czujemy się najbliżej kosmosu. Planetę B zamieszkują niezliczone gatunki ptaków drzewnych, egzotyczne koguty, kury, pies oraz dwie wiewiórki.

Na krążku znajdą się utwory:
1. Day 1
2. In Love With The Dead Man
3. Secret Void
4. Forgive Me
5. Take My Hand
6. Paper Fuse
7. Button
8. Hello Darkness
9. Breach
10. Run For Yourself

Grupę Bokka tworzą artyści, których personalia nie zostały ujawnione. Imienna płyta grającego elektroniczną muzykę zespołu ukazała się w listopadzie 2013 roku i została bardzo dobrze przyjęta. Drugi album, “Don’t Kiss and Tell”, miał premierę w październiku 2015 roku i dotarł do 18. pozycji zestawienia OLiS-u.

Zespół w kwietni wystąpi na deskach Starego Maneżu w Gdańsku. Więcej info o koncercie i zespole na Bokka w kwietniu w Starym Maneżu i www.facebook.com/bokkamusic

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here