Wraz z ogłoszeniem amerykańskiej trasy koncertowej, rockowa grupa Imagine Dragons opublikowała w sieci zaskakująco długi klip. Wideo trwające aż 12 minut nagrano do piosenki “Next To Me”.

Bohaterem teledysku nakręconego przez Marka Pellingtona (“Nostalgia”) jest mężczyzna, w którego rolę wcielił się wokalista Dan Reynolds. Za brzmienie piosenki odpowiada Alex Da Kid.

“Next To Me” pochodzi z ubiegłorocznego albumu “Evolve”. Premiera “Next To Me” zbiega się w czasie z ogłoszeniem amerykańskiej trasy koncertowej bandu, która rozpocznie się 5 czerwca w Hartford, w stanie Connecticut.

Imagine Dragons to jeden z najpopularniejszych zespołów z USA. Mają na koncie wygrane i nominacje m.in. do Grammy, American Music Awards, Billboard Music Awards, MTV Music Awards. Ich debiutancki album “Night Visions” był jednym z największych triumfów fonograficznych sezonu 2013/2014 na całym świecie, a kolejny – “Smoke + Mirrors” ugruntował ich wysoką pozycję. Również w Polsce zespół cieszy się dużą popularnością, czego dowodem są udane koncerty, wysokie miejsca na listach przebojów, ciągła obecność na antenach radiowych oraz znakomita sprzedaż płyt (“Night Visions” podwójna platyna, “Smoke + Mirrors” złoto). Ich dorobek zamyka longplay “Evolve”, który miał premierę w czerwcu 2017 roku.

Więcej o zespole znajdziecie na www.facebook.com/ImagineDragons.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here