Bass & Beat Festival już nie dla basistów!

0

Na stronie Bass & Beat Festival czytamy o pierwszych przeciekach dotyczących nowej koncepcji i programu tegorocznej edycji tego wydarzenia. W tym roku nie będzie warsztatów skupionych na warstwie wykonawczej.

Organizatorzy skupią się na warstwie sprzedażowo-marketingowej, chcąc przekazać artystom i managerom istotnych technik i sposobów sprzedaży polskiej muzyki na rynkach globalnych.  Czy nowe otwarcie będzie słusznym posunięciem? Przekonamy się wkrótce…

Termin tegorocznej edycji jeszcze nie znany ale będzie Was na bierząco informować…

Poniżej oficjalny komunikat od organizatorów:

Z dumą prezentujemy co wydarzy się w tym roku na Bass & Beat Festival!
A wydarzy się dużo. Uważnie czytajcie. Zaczynamy od informacji przydatnych głównie dla artystów i początkujących managerów muzycznych.

Jak wynika z badania opublikowanego przez Narodowego Centrum Kultury – “Ogólnopolska Konferencja Kultury – wsparcie dla twórców i artystów. Prespektywa Międzynarodowa.” (13.03.2017) największe deficyty artyści polscy mają na poziomie: umiejętności związanych z przedsiębiorczością i marketingiem międzynarodowym.

W tym roku więc nie będzie warsztatów skupionych na warstwie wykonawczej, tylko sprzedażowo – marketingowe 😉

Celem naszego działania jest przekazanie artystom i managerom istotnych technik i sposobów sprzedaży polskiej muzyki na rynkach globalnych, stawianie sobie mierzalnych i realnych celów artystycznych, wskazania dobrych praktyk w nawiązywaniu relacji międzynarodowych, a także “lewarowanie” swojej twórczości.
Szkolenie skierowane jest dla artystów muzyków, a także dla początkujących managerów muzycznych.

Udział w programie jest nieodpłatny!
Ilość miejsc ograniczona!
Już niebawem regulamin i formularz rekrutacyjny na stronie www.bassandbeat.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj