Audioriver Festival ogłasza wykonawców Sun/Day

0

Organizatorzy Audioriver Festival opublikowali listę artystów, którzy wystąpią podczas trzeciego dnia imprezy – Sun/Day. W sieci pojawił się również aftermovie z ubiegłorocznej edycji.

Tak jak wspominaliśmy niedawno, Audioriver nie zakończył jeszcze ogłoszeń dotyczących festiwalu. Trochę ponad miesiąc przed rozpoczęciem imprezy organizatorzy zaprezentowali ostatni już punkt programu, czyli line-up trzeciego dnia festiwalu – Sun/Day. Koncerty odbędą się 30 lipca w płockim parku między ulicami Mostową a Rybaki, a wykonawców prezentujemy poniżej:

30.07 – AUDIORIVER SUN/DAY

Stage One:
Damian Lazarus
&ME
Rampue
Nico Stojan
Meg & Discox
Leon & Glasse
Stage Two:
Danny Byrd
John B
Bryan Gee & MC Felon
MacBeat
Emoczo & MC LowQui

12. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 28-30 lipca 2017 w Płocku.

Cena karnetu dwudniowego wynosi 230 , a trzydniowego 290 . Wejściówki znajdziecie na http://audioriver.ebilet.pl oraz w salonach Empik w całej Polsce.

Więcej info o Audioriver Festival 2017 znajdziecie na www.audioriver.pl oraz www.facebook.com/audioriver.

Podczas tegorocznej edycji wystąpią również: Adventice (DJ Deep i Roman Poncet) live, Agents Of Time live, Alix Perez, Artefakt live, BCee, The Belleville Three, Ben UFO, Birdy Nam Nam, Boys Noize, Carl Craig presents Versus Synthesizer Ensemble, Dax J, DJ Storm, Emperor, Enrico Sangiuliano, Exium live, Halogenix, High Contrast live, Hugh Hardie, Jackmaster, Joris Voorn, Keeno, Killbox (Ed Rush & Audio), KiNK live, Klute, Kraak & Smaak, London Elektricity Big Band live, Maduk, MC DRS, MC LowQui, MC Wrec, Metrik: Life/Thrills feat. Elisabeth Troy & Dynamite MC, Mind Against, Moodymann, Mount Kimbie live, Nicole Moudaber, Planetary Assault Systems live, Robert Hood live, S.P.Y, Solomun, Stephan Bodzin live, Tale Of Us, The Erised, Total Science, Vitalic – ODC live, We draw A, ZHU, Angelo Mike, Baasch, Bass Astral x Igo, Capo, Conradq b2b Juniore, Czeluść (JUTRO x KOSA), Dasein, DEAS/A_GIM, Dtekk, Górny, Handra, Kaotik, Krzyku, Last Blush, Manoid, Michał Gutkowski, Moosak, Mr. Cannabeatz, NeverAfter, Piotr Bejnar live, Sept live, Siasia, Sierra Cosworth, Sonosanto, Tom Palash, Tralien, Urbanski live, Urloop.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here