“Amo soltanto Te” – Andrea Bocelli i Ed Sheeran w kolejnym wspólnym utworze

0

Po gigantycznym sukcesie piosenki  “Perfect Symphony”,Andrea Bocelli i Ed Sheeran zdecydowali się na wydanie kolejnego wspólnego utworu. Nowa piosenka nosi tytuł “Amo soltanto Te”.

Utwór “Amo soltanto Te” skomponował Ed Sheeran wraz ze swoim bratem Matthew, a autorem słów jest Tiziano Ferro. Piosenka pochodzi z albumu “Si” Andrei Bocellego, który znalazł się na listach bestsellerów na całym świecie. Teledysk został nakręcony w malowniczej Villa Arvedi w Weronie we Włoszech i prezentuje młodą wersję Andrei i młodszą wersję Eda na ślubie ich bliskich przyjaciół. Utwór dostępny jest również w oryginalnej anglojęzycznej wersji zatytułowanej “This Is The Only Time” ze słowami Eda Sheerana.

Poprzedni duet Andrei i Eda – “Perfect Symphony” z 2017 roku – uzyskał ponad 180 milionów wyświetleń.

Andrea Bocelli to pierwszy od 20 lat artysta klasyczny, którego album zdobył pierwsze miejsce na Official UK Album Charts oraz pierwsze miejsce US Billboard 200 – po raz pierwszy w karierze artysty. Oprócz nagrania z Edem Sheeranem, na płycie znalazły się także duety z takimi artystami jak Dua Lipa, Josh Groban i Aida Garifullina. Punktem centralnym albumu jest “Fall On Me” – duet Andrei z synem Matteo Bocellim. Teledysk do tego utworu obejrzało ponad 36 milionów razy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here