Alec Benjamin w listopadzie w Warszawie

0

Po świetnie przyjętym zeszłorocznym koncercie Alec Benjamin wraca do Polski. W listopadzie artysta wystąpi w klubie Drukarnia w Warszawie.

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że przyjdzie Wam przeczytać o kolejnym koncercie chłopca, który nadal ma mleko pod nosem. Nie dajcie się jednak zwieść młodzieńczemu wyglądowi Aleca. Ten aktualnie 25-latek zaskoczy Was ciepłym głosem i naprawdę niezłymi, cieszącymi ucho piosenkami!

Aktualnie artysta pracuje nad swoim debiutanckim krążkiem, z którego materiał najprawdopodobniej usłyszycie na warszawskim koncercie.


Alec Benjamin wystąpi 23 listopada 2019 w klubie Drukarnia w Warszawie.

Sprzedaż biletów startuje 16 maja o godzinie 10:00. Bilety do kupienia na www.ticketmaster.pl.

Informacji o wydarzeniu szukajcie na www.facebook.com/events/1390641741073728.
Organizatorem koncertu jest Agencja Go Ahead.

Alec Benjamin sam siebie nazywa po prostu narratorem. Zainspirowany Eminemem i Paulem Simonem, 18-letni singer-songwriter z Los Angeles podpisał kontrakt z jedną z największych wytwórni muzycznych. Po przygotowaniu albumu opuścił jednak wytwórnię i samodzielnie zorganizował trasę po Europie, gdzie grał na parkingach hal, w których odbywały się koncerty Shawna Mendesa i Troye Sivana. Rozdając słuchaczom wizytówki, zbudował bazę fanów na całkowicie obcym dla siebie kontynencie. Po powrocie z trasy wraz z Jonem Bellionem nagrał studyjny album “New York Soul (Part II)”, po czym swoimi występami otwierał koncerty Belliona.

Mając już wiernych słuchaczy, Alec co dwa tygodnie dzielił się nowym utworem na YouTube. Po pół roku działalności na swoim kanale zebrał ponad 150 tysięcy subskrybentów. W 2017 roku nagrał viralowy przebój “I Built A Friend”, którego liczba odtworzeń na Spotify w ciągu roku sięgnęła czterech milionów i wystąpił w jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych “America’s Got Talent”.

W tym roku w życiu Aleca pojawił się nowy rozdział, który otworzył singlem “Let Me Down Slowly”, który jest zapowiedzią debiutanckiego albumu artysty.

Więcej o artyście na www.facebook.com/AlecBenjaminMusic.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here