Nowy Firmware dla mikserów cyfrowych RCF M18

0

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników mikserów cyfrowych RCF M18. Od kilku dni dostępne jest nowe oprogramowanie, które jeszcze bardziej usprawnia jego działanie i oferuje kilka nowych funkcji.

Mimo, że na rynek wchodzą właśnie kolejne modele serii M, a konkretnie M20X, M20XD, M20R, M20RD, to dostępny już 4 lata model M18 cieszy się wciąż dużą i niesłabnącą popularnością wśród muzyków i realizatorów. Wszystko za sprawą niewielkich gabarytów, dużej elastyczności pracy, zdalnemu sterowaniu i niezawodności, z której marka RCF jest znana.

Wraz z nową wersją oprogramowania numer v.230 użytkownicy zyskują dużo nowych udogodnień i nowych funkcji. Między innymi ustawienia Pre/Post dla AUX5/6 jest teraz wywoływany przez zapisany SHOW. Konfiguracja metronomu jest teraz zapisywana w danej scenie (Snapshot). 2 godzinne ograniczenie rejestracji sygnału zostało zniesione: teraz zostanie wygenerowany następny plik po osiągnięciu ograniczenia 2 godzinnego, tak by zachować rejestrację bez przerw. Całe nagranie może być odtworzone w DAW.

Jak dodaje producent, aby móc w pełni wykorzystać nowe funkcje wymagana będzie również aktualizacji aplikacji na Twoim tablecie. Nie mniej nowe oprogramowanie jest w pełni kompatybilne wstecz, jedynie niektóre nowe funkcje nie będą dostępne lub będą działały z ograniczeniami.

Procedura aktualizacji oprogramowania dostępna TUTAJ:
https://www.rcf.it/products/mixing-consoles/m-series/m-18-firmware-update

Więcej szczegółów
Producent: https://www.rcf.it
Dystrybutor: https://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj