Marki Sound Station w promocyjnych cenach!

184
promocje-soundstation

Firma Sound Station to przedstawiciel wielu interesujących marek na rynku polskim, których produkty oferowane są teraz w promocyjnych cenach. Jeśli chcecie poznać je bliżej to zapraszamy do poniższej publikacji.

Wybrane produkty AirTurn, Analog Cases, DJ TechTools, EditorsKeys, MIDIPlus, Musoneo, MIDI Solutions, Band In A Box, The One teraz kupisz w nowych niższych cenach! Produktów w promocyjnych cenach szukaj w dobrych sklepach muzycznych na terenie całego kraju.

AirTurn

AirTurn DUO 500

AirTurn jest firma produkująca wszystkie swoje bezprzewodowe przełączniki w USA. W stanie Kolorado pracownicy AirTurn kompletują i testują produkty, starając się tym samym zapewnić jak najlepszą jakość sprzedawanych rzeczy. W 2008 roku firma stworzyła swój pierwszy przełacznik AT-104, służył on do przewijania stron na komputerze. Aktualnie marka oprócz bezprzewodowych przełączników dostępnych na urządzenia takiej jak np. tablet, komputer, telefon, które umożliwiąją w wygodny sposób zmienienie stron (np. z zapisami nutowymi), transportowanie klawiszy, przełączanie klawiszy i ścieżek, wyzwalanie metronomu, kontrolowanie efektu gitarowego. Ma w swojej ofercie również produkty takie jak statywy czy kable połączeniowe.

Poznaj ofertę: TUTAJ

Analog Cases

Analog-Cases-Sound-Station

Analog Cases to pierwsza firma na świecie produkująca pokrowce dla mobilnych urządzeń muzycznych. Nazwa Analog Cases odzwierciedla ich filozofię projektowania: futerały powinny być proste, fajne i stylowe. Dla producenta analog to coś więcej niż tylko rodzaj dźwięku – to sposób na życie. Analog oznacza ponadczasowy, kreatywny i piękny. Siedziba firmy znajduje się w USA gdzie na świat przychodzą wszystkie projekty oraz pomysły technicznych rozwiązań.

Poznaj ofertę: TUTAJ

Band In A Box (PG Music)

BAND-IN-A-BOX

Firma PG MUSIC została założona w 1988 roku w Kanadzie przez Petera Gannona. Marka jest jednym z najważniejszych producentów zajmujących się tworzeniem oprogramowań komputerowych do komponowania, aranżowania, wykonywania, nagrywania i edytowania muzyki. Firma tworzy prodykty zarówno dla profesjonalistów jak i dla amatorów, i hobbystów. Marka skupia się, aby ich innowacyjne produkty pomagały tworzyć świetnie brzmiącą muzykę. PG MUSIC zostało niejednokrotnie docenione, firma była m.in. w 1990 roku finalistą nagrody ,,Award for Technical Excellence” przyznawaną przez PC Magazine, a w 1995 roku laureatem nagrody Editors Choice Award od Electronic Musician. Aktualnie PG Music oferuje linie ponad 30 produktów. Korzytali z nich m.in. Andrew Ford, Bobby Cochran, Doneyea Goodman, Jeff Richman.

Poznaj ofertę: TUTAJ

DJ TechTools

DJ TechTools

DJ Techtools to firma z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. Została założona przez DJ-ów – prawdziwych pasjonatów potęgi muzyki połączonej z technologią i kreatywnością. Marka zajmuje się produkcją kontrolerów MIDI dla DJ-ów i producentów muzycznych. Chce, aby zakupiony u nich sprzęt był najwyższej jakości. Przyciski znajdujące sie w kontrolerach były przez lata testowane m.in. w automatach do gier w Japonii, dzięki czemu udało się stworzyć najszybciej reagujace i najtrwalsze przyciski na świecie.

Poznaj ofertę: TUTAJ

EditorsKeys

EditorsKeys-FL-Studio-keyboard
EditorsKeys-FL-Studio-keyboard

EditorsKeys ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Firma specjalizuje się w produkcji specjalistycznych klawiatur komputerowych, dedykowanych do pracy z platformami DAW. Dzięki klawiaturom EditorsKey uzyskasz możlowość łatwego i szybkiego korzystania ze skrótów klawiszowych do swojego ulubionego programu DAW (CUBASE, ABLETON, FL STUDIO, Pro Tools, Reason, Bitwig, Logic PRO X i innych). Edytuj szybciej i wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Poznaj ofertę: TUTAJ

MIDIPLUS

midiplus_x_mini

Tajwańska marka MIDIPLUS jest zatrzeżona przez Horng Wood Enterprise Musical Instrument Co Ltd, czyli spółkę załozona w 1974 roku. Po trzech latach od założenia firma wypuściła na rynek pierwsze elektroniczne organy, dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom zdominowały ówczesny rynek. Po 20 latach produkowania keyboardów, spółka wypuściła pierwszą na świecie klawiature MIDI z serii ,,Radium”. Była ona rezultatem wspópracy z firmą M-Audio. Aktualnie marka MIDIPLUS związana jest z produkcją audio,a spora część firm dominujacych teraz ten rynek jest stworzona z podzespołów MIDIPLUS. W swojej ofercie MIDIPLUS posiada wiele znakomitych kontrolerów midi, interfejsów audio/midi, modłułów brzmieniowych i innych produktów z przeznaczeniem studyjno-scenicznym.

Poznaj ofertę: TUTAJ

MIDI Solutions

MIDI-Solutions-Quadra-Merge-M8

MIDI Solutions została założona w 1992 roku w Kanadzie. Marka specjalizuje się w produkcji innowacyjnych, ale niedrogich sprzętów MIDI dla użytkowników protokołu MIDI. Produkty MIDI Solutions pomimo swojego niezwykle profesjonalnego wykonania są przystępne cenowo. Producent uzyskał to dzięki usunięciu niepotrzebnych przełączników i wyświetlaczy. Dodatkowo wszystkie produkty zasilane są bezpośrednio z portu MIDI, w związku z tym klient może zrezygnować z zasilacza. Każdy produkt jest zbudowany z metalowej obudowy w konsekwencji tego jest on niezwykle wytrzymały. Firma od momentu założenia stale się rozwija, a z jej sprzętu korzystają liczni muzycy i inżynierowi na całym świecie.

Poznaj ofertę: TUTAJ

Musoneo

Musoneo

MUSONEO jest to polska firma założona przez Macieja Polańskiego. Jest on muzykiem tworzącym i realizującym nagrania. Od wielu lat jest  zaangażowany w braże muzycznną, pracował jako realizator dźwieku dla agencji filmowych oraz znanych stacji telewizyjnych takich jak TVP, Polsat, TVN Turbo, był też redaktorem naczelnym/ prowadzącyn magazynu muzyków i realizatorów dźwieku ,,Estrada i Studio”. Pracował, także dla dużych korporacji, takich jak Coca Cola, TVN, Telekomunikacja SA czy Radiostacja nagrywając dla nich głos do reklam radiowych i telewizyjnych. Aktualnie zajmuje się prowadzeniem warsztatów z miksu i masteringu, prowadzi również szkolenia dla innych firm np. ADiRD, Red Bull Music Acadamy, Audio Engineering Society, Seazone. W jego sklepie możemy znaleźć dobrze przygotowane kursy wideo, które przekażą odbiorcy dużo informacji. Ogromnym atutem takich kursów jest to, że w znacznie krótszym czasie możemy wyciagnąć więcej informacji niż na podstawie czytanych ksiżek czy artykułów. Dodatkowo podczas nagrania pojawiają się przykłady dźwiękowe, a nawet cytaty wideo. W ramach niektórych kursów udostepniane są profesjonalnie nagrane ślady, które użytkownik może sam zmiksować. Kursy i warsztaty Musoneo są bardzo pozytwynie odbierane i oceniane.

Poznaj ofertę: TUTAJ

The ONE

The-One-Smart-Piano

The ONE jest firmą ze Stanów Zjednoczonych zajmującą się produkcją inteligentnych i interaktywnych interumentów muzycznych przy wykorzystaniy cyfrowych technologii. Stara się sprawić, aby nauka na instrumencie sprawiała uśmiech i satysfakcję,a przy okazji była dostępna dla każdego pod wzgędem cenowym. Marka tworzy produkty z myślą o ludziach w każdym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Korzystanie z produktów The ONE ma sprawić, że ludzie w przyjemny sposób spędzą czas, a przy okazji polepszą swoje umiejętności.

Poznaj ofertę: TUTAJ

Więcej szczegółów: https://soundstation.pl