Pioneer MRX3 i MRX5 – bo małe, nie musi oznaczać słabe!

0

Przyzwyczailiśmy się już do minimalistycznego podejścia zarówno do wyglądu nowych produktów, jak i zamykania ich w niewielkich obudowach. Nie oznacza to jednak, że produkty te są niewiele warte, a ich moc znikoma. Udowadnia to Pioneer swoimi głośnikami MultiRoom MRX 3, oraz MRX 5.

Oba modele niewiele się od siebie różnią, jednak należy zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż MRX 5 jest w pełni autonomicznym głośnikiem, bez konieczności uwiązywania go kablem zasilającym. MRX 5 posiada wbudowaną baterię litowo-jonową.
Oba są urządzeniami z tzw. segmentu MultiRoom. Konstrukcja pozwala na wypełnienie dźwiękiem całego pomieszczenia, niezależnie od tego czy pracują w parze czy osobno.

Oba modele wyposażone są w podwójne 77mm głośniki średniotonowe i 26mm twittery. Firma zadbała również o ich znakomitą funkcjonalność dzięki łączności poprzez Wi-Fi, Bluetooth oraz wbudowany Chromecast. Transmisja strumieniowa zapewnia połączenie z serisami Spotify Connect/Deezer/Tidal, oraz radiem internetowym TuneIn.

Jeśli chodzi zaś o walory estetyczne MRX 3/5, to należy przyznać, iż Pioneer zmierza chyba we właściwym kierunku. Minimalizm, ale i estetyka na najwyższym poziomie wraz z bardzo dobrym spasowaniem obudowy sprawiają, że głośniki te należą do jednych z ciekawszych propozycji z dziedziny niewielkich urządzeń Hi-Fi.

Więcej informacji na stronie producenta www.pioneer-audiovisual.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here