Pioneer i System X-SMC02

0

Coraz więcej ludzi poszukuje niekrzykliwych i nieinwazyjnych wizualnie urządzeń codziennego użytku. Podobnie rzecz się ma z systemami audio, których rozbuchane gabaryty dla wielu stały się udręką. Dla nich właśnie, Pioneer przygotował system X-SMC02.

Dla każdego, kto kocha otaczać się muzyką, ale ma ograniczoną przestrzeń, to rozwiązanie jest idealne. System X-SMC02,  z płaską obudową można postawić na półce lub powiesić na ścianie. Pozwala odtwarzać muzykę przez łącze Audio in/USB/Bluetooth, z płyt CD oraz za pośrednictwem stacji radiowych. Funkcja Auto Wakeup, umożliwia natychmiastowe odtwarzanie ze smartfonów lub cyfrowych odtwarzaczy audio. Dzięki skierowanemu na zewnątrz zestawowi głośników, można cieszyć się dźwiękiem stereo, wypełniającym całe pomieszczenie.

System X-SMC02 to nie byle gadżet. Jakością dźwięku nie ustępuje droższym i dużo większym zestawom audio, jednak dzięki kompaktowej konstrukcji i delikatnej stylistyce, system jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie ergonomię i nienachalny wizualnie sprzęt.

Więcej informacji znajdziecie na polskiej stronie producenta www.pioneer-audiovisual.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here