Death Metalowy zespół Warbell opublikował kolejny klip, tym razem ukazujący kilka obrazków z trasy koncertowej. Piosenka nosi tytuł “Distanced”.

Pod klipem na kanale YT zespołu czytamy: “Zdecydowaliśmy się stworzyć klip pokazujący naszą trasę po Europie. Wybraliśmy do tego jeden z naszych najlżejszych kawałków – “Distanced”, w którym słychać silny wpływ heavy metalu – idealnie więc obrazuje ogólny nastrój naszej trasy!”

Warbell zadebiutował pod koniec 2015 roku albumem “Havoc”, który zebrał bardzo dużo pochlebnych recenzji. Zespół jednak nie poprzestał na tym – w ciągu ostatniego roku zagrał około 30 koncertów m.in. na Metal Mine Festival oraz zagrał trasę koncertową, która obejmowała Polskę, Czechy, Słowację, Austrię oraz Węgry.

Zespół teraz pracuje nad nową płytą, która przy sprzyjających okolicznościach pojawi się w ostatnim kwartale tego roku. Mimo to zespół jest nadal bardzo aktywny koncertowo – w 2017 roku będzie reprezentować Polskę na Ragnard Rock Festival we Francji, Teutates Fest w Anglii, Metal Underground Resistance w Niemczech a także FRYYFEST w Czechach.

Więcej o grupie znajdziecie na www.warbell.pl oraz www.facebook.com/warbellband.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here