Nowe, bezprzewodowe słuchawki JBL LIVE już w Polsce!

0

Na rynek trafiły niedawno nowe, uniwersalne słuchawki bezprzewodowe serii JBL LIVE. W skład serii wchodzą dwa modele: słuchawki nauszne JBL Live 400 BT oraz wokółuszne JBL Live 500 BT. Oba dostępne w czterech wersjach kolorystycznych.

Model JBL Live 400 BT wyposażono w przetworniki o średnicy 40 mm, a JBL Live 500 BT w przetworniki o średnicy 50 mm. Oba modele oferują dostęp do Asystenta Google lub Amazon Alexa, który aktywuje się za pomocą dotknięciem muszli słuchawki. Rozmowy telefoniczne możemy zaś prowadzić nie zdejmując słuchawek z uszu, a to za sprawą technologii TalkThru, która przycisza muzykę. Dotknięcie przycisku Ambient Aware sprawia zaś, że wyraźniej słyszy się odgłosy otoczenia i lepiej można orientować się w tym, co dzieje się wokół nas.

Oba modele będą mogły pracować ponad 24 godziny na jednym ładowaniu, które trwa ok. 2 godzin. Oba modele oferują funkcję połączenia wielopunktowego i mają wygodny odłączany przewód wyposażony w pilota i mikrofon. Przewód pozwala słuchać muzyki nawet wtedy, kiedy akumulator się rozładuje.

Producent oferuje też dedykowaną aplikację My JBL Headphones, która pozwala spersonalizować muzyczne doświadczenia, dostosowując ustawienia dźwięku do swoich preferencji.

Więcej szczegółów:
https://www.jbl.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here