#MyFirstNAD – pokażcie swój NAD i wygrajcie nagrodę dla siebie i przyjaciela

0

Z okazji 45 urodzin, firma NAD zorganizowała akcję, w czasie której użytkownicy opisywali historie swojego pierwszego spotkania ze sprzętem tego elektroakustycznego giganta.

Spośród nadesłanych opowieści, producenci wybrali kilka najciekawszych i nakręcili je w formie video. Każdy film opowiadał inną historię, jednak wszystkie miały ten sam wydźwięk – pokazywały, jak wielki wpływ ma sprzęt NAD na miłośników muzyki i audiofili. Akcja #MyFirstNAD odkryła też, dlaczego i w jaki sposób produkty NAD stały się dla fanów marki rytuałem przejścia do świata hi-fi.

W związku z dużym zainteresowaniem, producent postanowił również zorganizować konkurs, w którym do wygrania jest system NAD dla zgłaszającego i jego przyjaciela.
Aby wziąć udział w konkursie, w którym nagrodami są słuchawki NAD VISO HP50 oraz system NAD C 368 with BluOS® + PSB Imagine XBs, należy publikować na swoim Instagramie zdjęcie przestarzałego systemu NAD, należącego do waszego przyjaciela (!).

OTO ZASADY KONKURSU

 1. Konkurs trwa od 1 do 30 lispodada 2017 roku.
 2. Aby wziąć w nim udział należy:
  – śledzić kanał NAD na instagramie (@nadelectronics)
  – udostępnić zdjęcie przestarzałego i wymagającego odświeżenia systemu NAD należącego do waszego przyjaciela
  – otagować przyjaciela w udostępnionym zdjęciu
  – użyć tagów #MyFirstNAD i @nadelectronics w poście
  – post musi być udostępniony publiczniePrzed przystąpieniem do konkursu, zapoznajcie się ze szczegółami regulaminu na www.nadelectronics.com

Więcej o akcji #MyFirstNAD znajdziecie na www.nadelectronics.com. O produktach NAD przeczytacie na www.nadelectronics.com oraz na stronie polskiego dystrybutora, www.audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj