Adam Dudek i Dean Custom 350 Floyd Rose

0

Materiał może niekoniecznie super świeżutki, jednak absolutnie wart uwagi. Znany w wielu gronach Adam Dudek, chwycił się za jeden z fajniejszych modeli Dean Guitars. Mowa oczywiście o Dean Custom 350 Floyd Rose. Zobaczcie jak gitarka brzmi w rękach Adama.

Może zacznijmy jednak od kilku słów o samym instrumencie.
Dean Custom 350 Floyd Rose, to gitara poniekąd konkurująca swoją stylistyką wykonania i chyba także samym brzmieniem, do instrumentów Ibaneza.
Ładnie skrojony lipowy korpus z klonową nakładką łączy się z klonowym gryfem, na którym umieszczono palisandrową podstrunnicę z 24 progami typu Jumbo.
Za elektronikę odpowiadają dwa przetworniki DMT Design Pickups HH, które modulujemy trójpozycyjnym przełącznikiem oraz jednym potencjometrem Volume. Kwintesencją gitary jest natomiast oryginalny mostek Floyd Rose.
Bardzo dokładne wykonanie i grywalność instrumentu, zasługują na wysokie noty, co świetnie pokazuje test, a raczej recenzja Adama Dudka.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.deanguitars.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here