L-Acoustics Contour XO z nominacją do prestiżowych NAMM TEC AWARDS 2022

1

L-Acoustics we współpracy z firmą JH Audio wprowadzili pod koniec 2020 roku limitowaną edycję profesjonalnych słuchawek dokanałowych do monitoringu osobistego. Tytułowy Contour XO został nominowany do nagród NAMM TEC AWARDS 2022.

Monitory douszne Contour XO opisywane są jako „doskonałe referencyjne słuchawki”, które sprawdzą się nie tylko u profesjonalistów ale także u entuzjastów wysokiej jakości brzmienia. Konstrukcja słuchawek Contour XO opiera się na 10 przetwornikach w układzie 3-drożnym: 4 przetwornikach dla częstotliwości niskich, 2 dla średnich i 4 dla częstotliwości wysokich. Warto zaznaczyć, że są to pierwsze słuchawki w ofercie producenta.

L-Acoustics Contour XO

Słuchawki IEM (In-ear Monitors) w postaci Contour XO obiecują użytkownikom naturalny, dynamiczny dźwięk rodem z koncertu na żywo, który jest precyzyjny, dokładny i wolny od zniekształceń w zakresie częstotliwości od 10 Hz do 20 kHz. Ich specyfikacja sprowadza się do czułość wejściowej rzędu 116 dB, impedancji na poziomie 8 omów i 26 dB pasywnej izolacji szumów. Więcej na ich temat pisaliśmy TUTAJ

Więcej szczegółów
Producent: https://l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj