L-Acoustics i JH Audio prezentują system monitoringu dousznego Contour XO

1
L-Acoustics Contour XO

L-Acoustics we współpracy z firmą JH Audio wprowadza na rynek limitowaną edycję profesjonalnych słuchawek dokanałowych do monitoringu osobistego. Poznajcie model Contour XO.

Słuchawki Contour XO są efektem współpracy między dwiema wiodącymi na rynku pro audio, innowacyjnymi firmami: L-Acoustics oraz JH Audio. Wspólnie, pod szyldem L-Acoustics Creations, opracowały one profesjonalne słuchawki monitorowania dousznego, które cechuje wierna reprodukcja sygnatury dźwiękowej L-Acoustics z pełnym konturem w dolnym zakresie, szczegółowym środkiem i klarownością w górnym paśmie.

Słuchawki IEM Contour XO narodziły się z misji marki L-Acoustics, wyrażającej się w dążeniu do podniesienia jakości odsłuchu. Konstrukcja słuchawek Contour XO opiera się na 10 przetwornikach w układzie 3-drożnym: 4 przetwornikach dla częstotliwości niskich, 2 dla średnich i 4 dla częstotliwości wysokich. Jak zapewnia producent, pasmo przenoszenia słuchawek jest doskonale płaskie, ponadto są one wyposażone w możliwość podbicia pasma niskiego do 15 dB, co tworzy charakterystykę brzmieniową spójną z systemami koncertowymi L-Acoustics. Dzięki temu Contour XO przenoszą znaną sygnaturę brzmieniową L-Acoustics wprost do ucha.

Produkt jest przeznaczony przede wszystkim dla muzyków scenicznych, ale także dla osób, które chcą, by brzmienie L-Acoustics towarzyszyło im w codziennym słuchaniu muzyki. Co więcej, Contour XO jest doskonałą platformą odsłuchu, stanowiącą wsparcie dla nadchodzącego wydania oprogramowania L-ISA z możliwościami binauralnymi, które wkrótce będzie miało swoją premierę.

Słuchawki Contour XO dostępne są wyłącznie w sklepie internetowym L-Acoustics eStore. Cena słuchawek to 1350 EUR / 1590 USD (bez kosztów dostawy i podatków).

Dystrybutor marki, firma Audio Plus oferuje zainteresowanym rabat 10%, który uwzględniany jest po wpisaniu podczas zakupu kodu promocyjny: AUDPLU10.

Bezpośredni link do zakupu (już z rabatem) znajdziecie TU -> audioplus.pl/contour-xo.

Więcej szczegółów
Producent: https://l-acoustics.com/
Dystrybutor: https://audioplus.pl/

1 KOMENTARZ

  1. […] Słuchawki IEM (In-ear Monitors) w postaci Contour XO obiecują użytkownikom naturalny, dynamiczny dźwięk rodem z koncertu na żywo, który jest precyzyjny, dokładny i wolny od zniekształceń w zakresie częstotliwości od 10 Hz do 20 kHz. Ich specyfikacja sprowadza się do czułość wejściowej rzędu 116 dB, impedancji na poziomie 8 omów i 26 dB pasywnej izolacji szumów. Więcej na ich temat pisaliśmy TUTAJ […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj