KV2 ESD CUBE! Mały “sześcian” o czystym i wysokiej jakości brzmieniu!

0

Tym razem nie największy, a najmniejszy, ultra kompaktowy głośnik instalacyjny serii ESD, którego naturalnym środowiskiem pracy będzie nasza codzienna przestrzeń wypoczynkowa i użytkowa. Poznajcie KV2 ESD CUBE!

Jak zapowiada producent, ta wyjątkowo mała (ale właśnie o to chodzi) kolumna w kształcie sześcianu, skąd oczywiście jego nazwa, jest zupełnie nową konstrukcją, która jest praktycznie nie widoczna dla słuchaczy, a zapewniać ma wysokiej jakości dźwięk, który będzie umilał nasz pobyt w klubach, muzeach, teatrach itp.

Zapraszamy do naszej rozmowy z przedstawicielem marki KV2, podczas Prolight+Sound 2019:

KV2 ESD Cube to wysokiej jakości ultra kompaktowy, niskoprofilowy 5-calowy głośnik pasywny, wykorzystujący unikalną cewkę trans-coil zapewniającą doskonałą reprodukcję wokalną, rozszerzone pasmo przenoszenia (120Hz – 18kHz), zwiększony zakres dynamiki (Max SPL 119) i najniższe zniekształcenia w swojej klasie. Całość zapakowana w wytrzymałą i solidną aluminiową obudowę, której kolorystykę dostosujecie do potrzeb konkretnej przestrzeni.

Oczywiście do napędzenia głośników pasywnych potrzebny jest wzmacniacz, więc producent przygotował dedykowany model KV2 ESP1000.

Wraz z nowym wzmacniaczem można wykorzystać kombinację do 8 modułów ESD Cube lub 4 modułów Cube z jednym lub dwoma subwooferami KV2 ESD1.10.

System dopełnia prosty, opatentowany uchwyt do podwieszania o niskim profilu i łatwej instalacji, który jest dołączony do zestawu.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.kv2audio.com
Dystrybutor: http://www.arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here