Formation Flex – Bowers & Wilkins w świecie bezprzewodowego dźwięku hi-res

0

Już w czwartym kwartale 2019 roku do sprzedaży trafi głośnik Formation Flex marki  Bowers & Wilkins. Jak zapewnia producent, dzięki nowemu modelowi użytkownicy będą mogli cieszyć się strumieniowaniem high-res przy zachowaniu jak najlepszej wierności dźwięku.

Bowers & Wilkins Formation Flex to kolejny głośnik z rodziny Formation. Kolumna ma wiele zastosowań – może np. pracować jako samodzielne urządzenie, tworzyć zestaw stereo z kolejnym egzemplarzem Flex lub stworzyć domowy system audio z innymi modelami z serii (np. Formation Bar).

Podstawową i jedną z najważniejszych cech głośnika Formation Flex jest dokładnie ten sam przetwornik wysokotonowy, który producent wykorzystuje w kolumnach głośnikowych utytułowanej serii 600.

„Konfiguracja Flex jest niewiarygodnie łatwa i szybka dzięki udoskonalonemu interfejsowi użytkownika. Skonfigurowanie urządzenia i rozpoczęcie odtwarzania muzyki zajmuje zaledwie kilka minut. Kolejny już raz wprowadzamy światowej klasy nowoczesną konstrukcję – produkt, który został opracowany specjalnie pod kątem doskonałej akustyki, ale zaprojektowany tak, aby pasował do estetyki domowego wnętrza i tworzył unikatowe wrażenie. Jedną z kluczowych funkcji jest pełna domowa skalowalność, Flex pozwala użytkownikowi rozszerzać system audio w całym domu dzięki dodatkowym urządzeniom Formation, które wprowadziliśmy na rynek nieco wcześniej”. – wyjaśnia Greg Lee, prezes Bowers & Wilkins.

Głośnik wykorzystuje opatentowaną przez producenta technologię bezprzewodową, a jego najważniejsze aspekty to m.in.:

  • perfekcyjna synchronizacja głośników wynosząca 1 mikrosekundę
  • opatentowana sieć Mesh – działa niezależnie od domowej sieci Wi-Fi
  • dźwięk w rozdzielczości 96 kHz/24 bity
  • odizolowany głośnik wysokotonowy Double Dome
  • dynamiczna korekcja
  • szybka i łatwa konfiguracja
  • nowoczesne wzornictwo
  • pełna domowa skalowalność

Bowers & Wilkins Formation Flex zadebiutuje w Polsce na początku czwartego kwartału br. Poglądowa cena detaliczna urządzenia wyniesie 1999 zł.

Więcej szczegółów:
Producent – https://www.bowerswilkins.com
Dystrybutor – https://audioklan.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here