Definitive Technology przedstawia soundbary Studio Advance i Studio Slim

0

Jeśli zapytacie nas, czy warto mieć w swoim domu soundbar, odpowiemy wam – TAK. Dlaczego? Bo są proste w obsłudze, dobrze spełniają swoje zadanie i nie szpecą. Albo nawet stają się nowoczesną dekoracją. Tak jak dwa nowe modele soundbarów od Definitive Technology.

Firma “Definitive Technology” ogłosiła wprowadzenie na rynek dwóch nowych soundbarów, skierowanych do wymagających klientów, nie mających skrupułów w wydawaniu swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

Do rzeczy jednak – zarówno Studio Advance, jak i Studio Slim, bo takie nazwy otrzymały nowe modele, występują w parze z dopasowanymi designem do soundbarów subwooferami. Osoby poszukujące wciągającego cyfrowego dźwięku przestrzennego, będą prawdopodobnie bardziej zainteresowane modelem Studio Advance, oferującym symulowany dźwięk przestrzenny 5.1. Mniejszy, Studio Slim, oferuje bardziej typowy dźwięk 3.1 (centralny, prawy i lewy kanał).

Oba modele wspierają technologię 4K i HDR, a także HDMI ARC, dzięki czemu posiadacze Smart TV bez problem przekażą dźwięk z telewizora wprost do soundbaru. Studio Advance i Studio Slim wyposażono również w zaawansowane technologicznie przetworniki i wzmacniacze, trzy aluminiowe głośniki kopułkowe oraz zaawansowane technologicznie cyfrowe przetwarzanie sygnału.

Soundbary dostępne będą w cenach 899 USD za model Studio Slim oraz 1,299 USD za model Studio Advance.

Więcej info:
Producent – en.definitivetechnology.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here