Definitive Technology Demand Series – wysoka jakość i prostota wyglądu

0

Definitive Technology wzbogaciła swoją ofertę o serię kolumn, która przełamuje kolejne stereotypy. Koniec z wymyślnymi formami, nadchodzi prostota wyglądu, skrywająca w sobie to, co w głośnikach najważniejsze – dobre i pełne brzmienie

Najnowsza seria wysokowydajnych głośników Definitive Technology na rynek trafiła w trzech różnych modelach – D11, D9 i D7. Kolumny poza rozmiarem, różnią się również parametrami – w zależności od modelu, w najdroższych i największych kolumnach D11 znajdziecie 6,5” przetwornik wykonany w autorskiej technologii BDSS, w D9 przetwornik BDSS 5,25″ a w D7 przetwornik o średnicy 4,5″. Ponadto każda kolumna posiada 1″ tweeter.

W kwestii wyglądu – co tu dużo mówić. Kolumny jakie są, każdy widzi. Mamy tu błyszczącą czarną obudowę i aluminiowy front z czarnymi membranami. Musicie przyznać, że pomimo prostoty, głośniki prezentują się naprawdę stylowo i elegancko.

Sporo ciekawych informacji o najnowszym produkcie Definitive Technology usłyszycie w filmie poniżej. Pełną specyfikację serii Demand znajdziecie z kolei na stronie producenta, www.definitivetechnology.com i niebawem na stronie polskiego dystrybutora, www.definitive.rafko.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here