PRS Guitars i prezentacja SE Custom 22 Semi-hollow oraz SE 245 Standard

0

PRS Guitars to marka, którą trudno krytykować za jakikolwiek instrument wypuszczony w ostatnich latach. I nie inaczej jest z prezentowanymi dziś modelami – SE Custom 22 Semi-hollow oraz SE 245 Standard. Jedna subtelna, a druga…? Zobaczcie sami.

Zawsze gdy piszemy o gitarach PRS, gdzieś w głębi marzymy, by na stanie naszego redakcyjnego studia znalazły się instrumenty tej wyjątkowej marki. Świetnym wyborem byłby jeden z dwóch modeli zaprezentowanych na filmach PRS Guitars. Co zatem o nich wiemy?

SE Custom 22 Semi-hollow, to klasyczny przykład gitary, której głównym zadaniem jest osładzać życie każdemu, komu dane będzie ją usłyszeć.
Ta gitara ma wyraźny średni zakres i klarowność, nadającą słodką, pełną tonalną bazę. SE Custom 22 ma klonowy top z mahoniowym grzbietem i 25-calową skalą. Instrument wyposażono w podwójne humbuckery z regulacją głośności, tone i trójpozycyjnym przełącznikiem oraz most tremolo zaprojektowanym przez PRS.

Więcej informacji o instrumencie znajdziecie na stronie producenta www.prsguitars.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.fxmusic.com.pl

Kosztująca poniżej 500 $ SE 245 Standard, to gitara nie odbiegająca brzmieniem, wykonaniem i charakterem od dużo droższych modeli marki PRS Guitars. Instrument ten potrafi dać ogromną radość z gry i oferować brzmienie, którego nie powstydzi się którykolwiek wytrawny muzyk posiadający w swoim studio instrument wart kilka tysięcy dolarów.
Dzięki łatwo sterowalnym przetwornikom 245 “S”, PRS SE 245 Standard oferuje klasyczne brzmienie. Podstawowe modele PRS SE 245 Standard, oferowane są z mahoniowym body i palisandrową podstrunnicą z wizerunkami ptaków. Skala o długości 24,5 cala sprawia, że ​​instrument jest wygodny dla niemal wszystkich muzyków, niezależnie od tego czy są początkującymi, czy też wytrawnymi gitarzystami.

Więcej informacji o instrumencie znajdziecie na stronie producenta www.prsguitars.com oraz na stronie polskiego dystrybutora www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here