Butch Walker rozpoczyna serię “Klipsch Keepers of the Sound”

0

Niecałe dwa tygodnie temu świetny koncert w Cotton Club w Atlancie! Butch Walker otwiera nową i wyjątkową serię dokumentów video “Klipsch Keepers of the Sound”!

Nowa inicjatywa marki Klipsch, a dokładniej samego założyciela Paula W. Klipsch to seria filmów przedstawiających sylwetki wyjątkowych osobistości, które zostały wierne swoim ideałom i wizji zachowania ich bogatego dziedzictwa, dostosowując się do dzisiejszego świata napędzanego technologią. To wbrew pozorom sztuka nie łatwa, a Butch Walker niewątpliwe ją osiągnął!

Na początek fragment koncertu sprzed dwóch tygodni z Atlanty. Była moc!!!

Butch Walker to artysta o którym wiemy wszystko albo nic! Szczęście nasze, że jednak coś tam o nim wiemy 😉 Butch to człowiek instytucja! Legendarny amerykański piosenkarz, autor wielu hitów stworzonych dla innych muzyków i producent w jednym! Artysta rozpoczął swoją niesamowitą muzyczną karierę we wczesnych latach 80-tych i od tego czasu przez jego życie przewinęło się mnóstwo wielkich nazwisk takich jak Katy Perry, Taylor Swift, Keith Urban, Pink, Fall Out Boy, Avril Lavigne czy Panic! at The Disco.

Z głęboko zakorzenionym pragnieniem znalezienia najlepszego możliwego brzmienia i własnego stylu, Butch Walker stał się jednym z największych wpływowych muzyków, których stworzyła nasza ziemia. Nie dziwi zatem wybór artysty na premierę nowej serii filmów, z których pierwszy prezentujemy poniżej, a dotyczy oczywiście ich wyborów sprzętowych domowego hi-fi!

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.klipsch.com
Dystrybutor: http://konsbud-hifi.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here