Beyerdynamic MIY App – aplikacja, która dostosuje słuchawki do waszych potrzeb

0

Firma beyerdynamic 12 lat pracowała nad technologią, która pozwoli badać słuch użytkownika i dostosowywać do niego parametry urządzenia. Wiadomo przecież, że muzyka nie dla każdego brzmi tak samo, a co dla jednych jest okropnym hałasem, dla innych będzie ledwo dźwiękiem trawy szumiącej na wietrze. Tak właśnie powstała MIY App.

MIY App to skrót od “Make It Yours”, czyli w bardzo wolnym przekładzie “Dostosuj do siebie”. Aplikacja opiera się na algorytmie Mimi, który w trzech etapach bada słuch użytkownika, dostosowując parametry odsłuchowe do jego potrzeb. Działanie aplikacji oraz  kilka słów wprowadzenia usłyszycie w zamieszczonym pod tekstem filmie instruktażowym.

O samej technologii zastosowanej w MIY App oraz słuchawkach Aventho Wireless przeczytacie w tekście Słuchawki Beyerdynamic Aventho Wireless. Personalizacja, to ich drugie imię. Jeśli jednak obawiacie się, że aplikacja całkowicie odbierze wam kontrolę nad słuchawkami, nic bardziej mylnego. Nadal będziecie mieli możliwość korekcji i dalszych ustawień.

Aplikację pobierzecie na www.itunes.apple.com i www.play.google.com.

Więcej info:
Producent – www.beyerdynamic.de
Dystrybutor – www.konsbud-hifi.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here