Beoplay BEOLIT 17 – nowy mobilny głośnik od B&O

0

Wszelkie mobilne urządzenia noszą jedno, trudne do usunięcia znamię. Oceniane są jako gadżety, które możesz mieć, ale nic się nie stanie jeśli mieć ich nie będziesz. Czy podobnie jest ze speakerem BEOLIT 17?

Na początek przypomnijmy ważną rzecz mniej wtajemniczonym. BEOLIT 17 to najnowszy produkt marki Beoplay należącej do grupy Bang&Olufsen. Co to znaczy? To znaczy, że mówimy o sprzęcie topowym jeśli chodzi o parametry brzmieniowe i najwyższej jakości komponenty użyte do produkcji tego głośnika.

BEOLIT 17, to rzeczywiście świetnie wykonane urządzenie przenośne, którego głównym zadaniem jest bycie głośnikiem. Piękna konstrukcja z grillem z anodyzowanego aluminium, oraz rączka z prawdziwej skóry, reklamowana niczym najwspanialsza właściwość użytkowa, są jedynie warstwą zewnętrzną BEOLIT 17.

Poza możliwością sparowania głośnika z telefonem, a także tworzeniem playlist, głośnik posiada kilka przycisków jak: Bluetooth, power oraz volume + i -. Firma skupia sporą uwagę na baterii, która według danych producenta, jest w stanie wytrzymać 24 godziny ciągłego grania, a dzięki USB-C głośnik ładuje się podobnie szybko co smartfon.

Dodatkową funkcjonalność otrzymamy, ściągając na swój bajerancki telefon dedykowaną aplikację. W niej znajdziemy różnorakie możliwości wykorzystania tego pięknego urządzenia, a jedną z nich będzie funkcja budzika, dzięki któremu głośnik obudzi Was niczym muza, wybraną przez Was piosenką. Wspaniale, nieprawdaż?

Co do samego dźwięku… Firma chwali się szerokim kątem słyszalności (360 stopni) oraz głośnikiem o mocy 2×35 W. Nie słyszeliśmy ich w akcji ale zakładamy, że B&O nie pozwoliłaby sobie na oszczędzanie w tej najistotniejszej kwestii.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.beoplay.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here