Audiofilsko i bezprzewodowo, czyli Sennheiser IE 80S BT

0

Audiofilskie i bezprzewodowe – brzmi jak oksymoron? No to czeka Was zdziwienie, bo Sennheiser wprowadza do oferty model IE 80S BT – bezprzewodowe “pchełki”, dzięki którym każdy dbający o formę audiofil w końcu będzie mógł w pełni cieszyć się swoim treningiem.

Nowe słuchawki Sennheiser IE 80S BT to naturalna i idąca z czasem kontynuacja popularnego modelu Sennheiser IE 80S. W swojej bezprzewodowej wersji, najnowsze słuchawki wprowadzają użytkownika w znany już świat wysokich rozdzielczości do nowej, w pełni mobilnej i wolnej od plączących się kabli rzeczywistości.

Znajdziecie tu to, co najważniejsze – 10mm przetworniki, mocne neodymowe magnesy,  obsługę kodeków LHDC, aptX HD, aptX Low Latency i AAC, obsługę asystenta głosowego (zależnie od systemu – Siri lub Asystent Google), wysokiej jakości mikrofony z technologią redukcji szumów oraz aplikację Sennheiser Smart Control do pełnej regulacji dźwięku. Trzeba też zaznaczyć, że audiofilską jakość brzmienia zapewnia układ DAC AKM.

Słuchawki, jak można było się spodziewać wykonano z trwałych i wysokiej jakości materiałów, a pokryte silikonem wkładki douszne (w trzech rozmiarach) wyprodukowano z pianki memory. Warto dodać, że bateria zapewnia do 6 godzin ciągłej pracy, a w zestawie, oprócz dodatkowych wkładek producent dostarcza również etui oraz kabel do obsługi przewodowej.

Cena słuchawek Sennheiser IE 80S BT oscyluje w granicy 499.95 USD.

Więcej szczegółów:
Producent: https://en-us.sennheiser.com
Dystrybutor: https://aplauzaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj