Zapraszamy na nowy, inspirujący kanał YouTube “iPlayORTEGA”!

186
iplayORTEGA

W imieniu firmy Ortega Guitars zapraszamy Was do odwiedzania nowego kanału YouTube iPlayOrtega, skupionego na artystach związanych z marką i opowiadanych przez nich muzycznych historii!

Znana i ceniona za wysoką jakość swoich instrumentów, niemiecka firma Ortega Guitars, od dłuższego czasu z powodzeniem buduje świadomość swojej marki wśród gitarzystów na całym świecie. Niespełna miesiąc temu uruchomiła ciekawy kanał youtube iPlayOrtega gdzie możecie podziwiać wielu artystów, w tym także polskich, wykonujących swoje autorskie kompozycje, oczywiście w towarzystwie instrumentów Ortega.

iplayOrtega

Na kanale znajdziemy już 10 niezwykle interesujących utworów, a producent informuje o cotygodniowej aktualizacji kanału i zamieszczania kolejnych, inspirujących materiałów. Jeśli zatem interesujecie się tematyką gitarową, instrumentami, artystami i chcecie być na bierząco, zachęcamy Was, w imieniu twórców kanału, do subskrybowania.


Prezentowany poniżej „Everlasting Blues” to utwór autora tekstów, wokalisty, kompozytora oraz gitarzysty Biga Heincza. Wraz z utworem mamy dla Was kilka inspirujących myśli artysty: „Jeśli muzyka bluegrass lub blues jest bliska Waszemu sercu, to na pewno pokochacie gitarę rezofoniczną Ortega RRG30E-DD. Nawet jeśli nie gracie tradycyjnej muzyki amerykańskiej, nadal polecam Wam wypróbowanie tej gitary rezofonicznej również w innych stylach! Z pewnością poszerzy Wasze horyzonty”.

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution