“Spark” – Mariusz Goli i Ortega RCE170F w akcji! [VIDEO]

0
Mariusz-Goli-Orrtega-RCE170F

Mariusz Goli znany jest ze swoich niesamowitych ulicznych występów, a utwór „Spark” powstał w całości podczas jednego z nich. Teraz możecie go posłuchać w studyjnej jakości, a wykonuje go na tegorocznej nowości ze stajni Ortega Guitars, modelu RCE170F. Zapraszamy!

Mariusz Goli to doskonale znany i ceniony wirtuoz gitary klasycznej, kompozytor, a także edukator i promotor sztuki gitarowej. Choć jego ulubioną sceną jest ulica to chętnie spotyka się z gitarzystami podczas różnych warsztatów, festiwali czy konkursów gitarowych. Od wielu lat związany jest z marką Ortega Guitars, która doceniła jego muzyczną wrażliwość oraz warsztat techniczny.

Utwór “Spark”, który możecie posłuchać w poniższym video, wykonuje na elektroklasycznej gitarze Ortega RCE170F należącej do popularnej linii Family Series Pro.

Ortega RCE170F (dostępna także w wersji dla leworęcznych RCE170F-L) to elektroakustyczna gitara klasyczna odnajdująca się szczególnie dobrze w stylu flamenco i ogólnych perkusyjnych stylach gry co udowadnia w powyższym video Mariusz.

Ortega-RCE170F

Front gitary wykonany jest z litego świerku północnoamerykańskiego, tył i boki z laminowanego cyprysu. Do mahoniowej szyjki przyklejona jest podstrunnica z orzecha włoskiego. Struny osadzone są w klasycznej, otwartej mechanice i dwunastootworowej podstrunnicy z orzecha włoskiego. Tradycyjne elementy dekoracyjne reprezentowane są przez wykończenie, rozetę i logo firmy na główce.

Ortega MagusProZastosowana elektronika to sprawdzona Ortega MagusPro z wbudowanym tunerem, trzypasmowym equalizerem, regulacją głośności oraz przyciskiem Phase z funkcją odwracania fazy (tłumienia szumów). W zestawie z gitarą otrzymacie także wysokiej jakości usztywniany pokrowiec.

Sugerowana cena wynosi ok. 2.400 PLN.

Więcej szczegółów
Producent: https://ortegaguitars.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj