Zakk Wylde i jego gitarowe monstrum Wylde Audio Odin

0

Pan Wylde zasłynął w świecie nie tylko ze wspaniałej, mocnej muzyki gitarowej. Zdaje się, że sygnowane jego nazwiskiem gitary, niebawem osiągnął status instrumentalnych dzieł sztuki, a my, szara masa, będziemy polować na nazwisko Wylde’a chcąc kupić każdą gitarę ze słynnym już na cały świat skrótem jego sygnatury.

Mam wrażenie, że podobnie będzie z modelem Wylde Audio Odin.
Czym jest w ogóle firma Wild Audio!? Prawdę powiedziawszy dopiero przy poszukiwaniu wiadomości odnośnie tego instrumentu, udało mi się ustalić, że firma to nic innego jak prywatna kolekcja sygnowanych nazwiskiem Wylde’a instrumentów.
Widać, dziadzio Zakk poszedł w ślad za swoim kolegą po fachu, Kirkiem Hammettem i stworzył własną markę, ze swoimi gitarami i swoimi pomysłami. Czy to dobrze?
Jak dla mnie, rewelacyjnie!!!
Bo kto inny zbuduje sygnaturę idealną, jak nie sam gitarzysta?
Ograniczenia wynikające z kontraktu z firmą zewnętrzną, jak chociażby Epiphone. Konstrukcyjne standardy firmy i elementy, których muszą użyć do budowy gitary, nie będą miały w tym przypadku jakiegokolwiek znaczenia.

Zobaczcie sami, co potrafi stworzyć Wylde Audio. Odwiedźcie stronę pana Zakk’a i przeszperajcie co takiego gitarzysta ma do powiedzenia w konstrukcji gitar!
www.wyldeaudio.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here