Kasa Chorych zagra po raz ostatni

0

Legenda polskiego bluesa, zespół Kasa Chorych w czerwcu opublikował na swojej stronie informację o niedalekim zakończeniu działalności.
Jak podają: Decyzję tą podjęliśmy po długim namyśle. Jak to śpiewał Grzegorz Markowski „trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym” i to właśnie jest ta chwila. Jednocześnie chcielibyśmy Wam ogłosić, że przygotowujemy ostatnią trasę zespołu, tak zwaną pożegnalną, która odbędzie się jesienią. Terminy oraz miejsca gdzie ostatni raz będzie można nas usłyszeć podamy po wakacjach. Na trasie pojawi się wielu ciekawych gości, naszych przyjaciół, którzy towarzyszyli nam przez te 40 lat istnienia naszego zespołu. Mamy nadzieje, że spotkamy się w licznym gronie razem, wspólnie zakończymy pewien rozdział w naszej „Kasiastej” rodzinie.

Ostatni zaplanowany przez zespół koncert ma się odbyć w poznańskim klubie Blue Note, 9 grudnia 2017 roku.
Bilety do nabycia w biurze klubu, Centrum Informacji Miejskiej (budynek Arkadii), Art Rock, Masłowski CD, na Ticketpro.pl oraz w Agencji Ranus ([email protected]) w cenach 40zł i 55zł do kupienia do 4 grudnia, później 55zł i 70zł.

My, ze strony redakcji uptone.pl czujemy się zasmuceni, wręcz obrażeni na fakt, że polska muzyka bluesowa zostanie uszczuplona o jedną z najlepszych kapel tego zapomnianego już gatunku muzycznego.
Będziemy tęsknić i wyczekiwać zmiany decyzji, licząc na kolejną reaktywację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj