Wzmacniacz basowy Mesa Subway d800+

0

Stworzenie wydajnego i świetnie brzmiącego wzmacniacza basowego, to niełatwe zadanie. Jednak Mesa doskonale wie jak tego dokonać, o czym można było przekonać się na przykładzie Subway d800. Poznajcie zatem walory nowszej odsłony – Subway d800 Plus.

Poprzednik prezentował się świetnie. Brzmienie i obsługa wzmacniacza d800 nie pozostawiała złudzeń. Jednak czegoś brakowało, małego niuansu… Kontroli nad każdym parametrem wzmacniacza. W myśl tego powstała unowocześniona i dużo bardziej rozbudowana wersja d800 Plus.

Dla wielu każde sformułowanie z dodatkiem “plus” kojarzyć się może niekoniecznie dobrze. Część z nas ma po dziury w nosie telefonów +, rozmiarów +, czy w końcu 500+.
Jednak Mesa nie zabrała czegoś, by dać coś nowego.
Firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich najzagorzalszych fanów i stworzyła wzmacniacz, dzięki któremu basista będzie miał jeszcze większą kontrolę nad brzmieniem, które chce uzyskać.

Mesa Subway d800 Plus daje użytkownikom dodatkową sekcję EQ z możliwościami LOW oraz HIGH MID. Obsługę BRIGHT, regulowany HIGH-PASS filtr w zakresie od 30HZ do 150Hz, a na tylnym panelu pętlę efektów, wyjście na tuner oraz 1/4″ wyjście mute.
I choć wydawać by się mogło, że to niewiele, należałoby w tej sytuacji poznać możliwości pierwowzoru, czyli d800 (bez plusa).

Tak czy inaczej, wzmacniacz Mesa Subway d800 Plus, to jednoznaczny krok w kierunku najbardziej wymagających gitarzystów. W cenie około 5500 PLN dostajemy chyba wszystko, co posiadać powinien profesjonalny wzmacniacz basowy.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.mesaboogie.com
Natomiast pierwszą odsłonę wzmacniacza Subway d800, poznacie na stronie polskiego dystrybutora www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here